Strona główna Reklama

Reklama

Portal exitdoor.pl prezentuje treści o charakterze inspiracyjnym i poradnikowym, przeznaczone dla bardzo szerokiego grona odbiorców. W szczególności dotykają one problemów zdrowia, urody, stylu życia, budowania związków, rozwoju osobistego, wychowywania dzieci, a także pieniędzy i technologii. Poszczególne artykuły z reguły tworzone są przez nasz zespół redakcyjny, który składa się z zawodowych dziennikarzy i copywriterów, specjalizujących się w poszczególnych tematach i zagadnieniach. Czytelnicy naszego portalu tworzą również społeczność, która chętnie korzysta z mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Ze swoim przekazem docieramy do wielu tysięcy odbiorców każdego miesiąca.

statystyki exitdoor magazine
Statystki odwiedzin portalu

Portal ExitDoor Magazine podejmuje współpracę z wieloma firmami, które zainteresowane są docieraniem ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców. Działania reklamowe w naszym serwisie mogą przyjmować bardzo różne formy, jednak do najpopularniejszych należy zamieszczanie banerów reklamowych oraz publikacja artykułów sponsorowanych. Dzięki takim działaniom nasi kontrahenci mogą m.in. bardzo skutecznie wzmacniać wizerunek własnej marki, osiągać doskonałe efekty SEO, a przede wszystkim wyraźnie zwiększać sprzedaż własnych produktów i usług. Sposoby i warunki współpracy z naszym serwisem zawsze ustalamy indywidualnie, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W celu nawiązania współpracy, m.in. w zakresie reklamy w naszym serwisie, prosimy wykorzystać formularz kontaktowy. Liczymy na bardzo owocną współpracę!