Strona główna Związki Jakie są sposoby by upolować faceta

Jakie są sposoby by upolować faceta

1260
2
upolować faceta
Żeby upolować faceta należy w pierwszym rzędzie zrozumieć jego potrzeby

Samotne kobiety mają często trudności z właściwym podejściem do mężczyzn, gdyż nie wyczuwają ich potrzeb i oczekiwań. Warto czasem zrewidować własne poglądy by upolować faceta swoich marzeń.

Są kobiety, które potrafią okręcić sobie wokół palca każdego mężczyznę. Wystarczy zalotne spojrzenie, kilka ciepłych słów i gestów, a po kilku chwilach mógłby jeść im z ręki. To sztuka uwodzenia, której można się nauczyć. Co zrobić, żeby upolować faceta?

Dbaj o siebie

Myślisz, że najważniejsze jest to, co w środku? JASNE! Owszem, z nudziarą, która nie ma nic do powiedzenia bo dyskutuje wiecznie o swoich tipsach i błyszczykach żaden mężczyzna na dłuższą  metę nie wytrzyma ale to oczywiste, że liczy się ZAWSZE pierwsze wrażenie. Mężczyźni zwracają uwagę na kobiety, które o siebie dbają i są dla nich atrakcyjne fizycznie. Jeżeli chcesz poderwać faceta nie zapominaj o delikatnym makijażu, i korzystaj z kosmetyków pielęgnacyjnych. Ubierz się ciekawie i… bądź pewna siebie!

Tak! Bo wiele jest definicji atrakcyjności. Jeżeli chcesz upolować faceta, musisz go zachwycić całokształtem. Jeżeli będziesz okazywać, że znasz swoją wartość i czujesz się atrakcyjna, taka właśnie będziesz dla danego mężczyzny. Świat odbiera Cię taką, za jaką się uważasz.

Kokietuj z umiarem

Daj sobie – i jemu – czas. Nie bądź zbyt nachalna w swoich staraniach. Jeżeli chcesz poderwać faceta rozegraj to taktycznie. Małymi kroczkami do celu. On nie ma prawa myśleć, że jest Tobie absolutnie niezbędny do życia. Niech widzisz Twoje zainteresowanie – ale z umiarem.

Bądź czuła

Myślisz, że taki z niego twardziel? Akurat! Oczywiście nie pokaże nigdy przy kolegach, że bardzo kocha swoją partnerkę ale wcale nie znaczy, że tak nie jest i, że nie ma potrzeb emocjonalnych. Nie bój się okazywać mu tego co czujesz. Jeżeli naprawdę chcesz upolować faceta pokaż mu, że dostanie od Ciebie wiele ciepła. Pocałunki, przytulanie. Mężczyźni uwielbiają takie igraszki. Ale oczywiście bez „przesadyzmu”. I ZDECYDOWANIE nie w obecności kumpli.

Ugotuj coś dobrego

Stare porzekadło głosi, że przez żołądek do serca. Wybierz się więc na zakupy ale uprzednio wyszukaj jakiś sprawdzony, nietrudny w przygotowaniu ale smaczny przepis. A później niech zadziała Twoja wyobraźnia – daj się jej ponieść. Gotuj z pasją, próbuj, doprawiaj. Jeżeli popiszesz się swoimi umiejętnościami kulinarnymi z pewnością uda się Tobie upolować faceta. Gotowanie jest jednym z kluczowych elementów umożliwiających wzbudzenie wzajemnych uczuć. Jeżeli nie umiesz jeszcze gotować natychmiast zacznij nadrabiać zaległości.

Bądź sobą i w nim też nic nie zmieniaj

Jeżeli Tobie na nim zależy, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Kłamstwo ma zawsze krótkie nogi a taka gra aktorska nic dobrego przynieść nie może. Dlatego właśnie bądź sobą, od początku do końca. Jeżeli się Tobą nie zainteresuje to znaczy, że nie jest Ciebie wart. Jeśli natomiast zwróci na Ciebie uwagę to jest nadzieja, że uda się Tobie poderwać faceta, o którym marzyłaś. Nie możesz także usiłować zmieniać jego przyzwyczajeń czy wybierać mu pasji. Ma swoje życie, Ty masz swoje, i tak powinno pozostać.

Nie stawiaj mu warunków

Faceci lubią być niezależni. Dlatego właśnie, jeżeli już na wstępie waszej znajomości zapowiesz mu, że nie życzysz sobie aby wychodził z kolegami do baru albo umawiał się z nimi w domu, żeby obejrzeć mecz – nie uda się Tobie go upolować. Nie możesz także zmuszać go do rzeczy, których nie lubi. Skoro jesteś wielką fanką komedii romantycznych, a on zdecydowanie woli fantasy albo filmy akcji to musisz to zrozumieć.

Nie ciągnij go na siłę za rękę. Idź do kina z koleżanką. Nie musi także towarzyszyć Tobie w długich i męczących zakupach. Jeżeli chcesz upolować faceta, musisz go przede wszystkim ZROZUMIEĆ. Jeżeli będziesz uważna szybko się zorientujesz czy mu się podobasz. A to będzie już pierwszy, istotny krok w kierunku ewentualnie trwałej relacji.

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

2 KOMENTARZE

 1. jeśli kobieta jest samotna to znaczy ze jest
  1. brzydka albo/i
  2. pierdolnięta albo/i
  3. wyżej sra niż dupę ma albo/i
  4. stara albo/i
  4. szlauch/łajza

  w innych przypadkach nie występuje problem tzw samotnej kobiety

  • a może ma trudne doświadczenia i przeżycia za sobą, jest do tego wrażliwa czy nieśmiała albo/ i boi sie zranienia

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.