Strona główna Związki Jak myślą faceci i co warto o nich wiedzieć

Jak myślą faceci i co warto o nich wiedzieć

7604
1
Jak myślą faceci
Warto poznać jak myślą faceci by zbudować dobry związek

Która kobieta nie chciałaby wiedzieć jak myślą faceci? Czyż, nie ułatwiłoby to codziennego życia? Dlatego warto poznać kilka istotnych faktów na ten temat.

Wielu ludzi postrzega wzajemne relacje mężczyzn i kobiet jako wojnę płci. Warto więc wiedzieć jak myślą faceci, gdyż poznanie tajemnic przeciwnika daje niebywałą przewagę. Również panowie powinni się nieco nad sobą zastanowić i pozwolić odejść od utartych schematów.

Czy kobiety mogą myśleć jak myślą faceci?

Niektórzy sądzą, iż aby związek z mężczyzną przetrwał, kobieta powinna nauczyć się myśleć tak jak on. Nie jest to stuprocentowo wykonalne, jednakże męski sposób myślenia da się streścić w kilku prostych punktach. Nie należy jednak zapominać, że od każdej reguły istnieją odstępstwa.

Kiedy jesteś w związku skuś się na empatię

Mężczyźni są z zasady bardziej bezpośredni, praktyczni i asertywni. Kochają inaczej niż kobiety. Warto pamiętać, iż raczej nie bywają tak skomplikowani i ekspresyjni jak one. Daj facetowi czas, aby poczuł się przy tobie swobodnie, a w końcu uda ci się lepiej go poznać. Nie zawsze będzie on z równą siłą odwzajemniał twoje uczucia, warto więc w którymś momencie poruszyć z nim ten temat, aby uniknąć nieporozumień. Bez tego nigdy nie będziesz pewna, czy jest słabo zaangażowany w związek, czy tylko nie potrafi okazywać uczuć.

Niezależnie od tego, jak trudna może okazać się komunikacja pomiędzy płciami, warto wyjaśnić sobie, co tak naprawdę was łączy. Obie strony mogą tylko zyskać, dysponując jasnym obrazem oczekiwań partnera. Z tego powodu poznając jak myślą faceci robisz sobie prawdziwą przysługę, dzięki której będzie można omijać większość najgroźniejszych raf na oceanie życia.

Wzajemne docenianie

Mężczyzna musi czuć, że jest doceniany. Partnerka powinna dawać mu jasno do zrozumienia, iż dostrzega wartość jego ciężkiej pracy. To daje mężczyźnie pewność i siłę do dalszego działania. Pamiętaj, że faceci, gdy są w pracy, zawsze porównują się do innych. Jeśli dasz twojemu mężczyźnie do zrozumienia, że go cenisz, będzie starał się być jeszcze lepszy w tym, co robi. W tym względzie panowie wykazują się często wybujałym ego.

Jeżeli poznasz jego słabości i postarasz się go w tym względzie wzmocnić, zacznie cenić również ciebie. Pamiętaj, że faceci nie lubią mówić o własnych słabościach dlatego warto je poznać w inny sposób. Jeżeli to zrobisz, zdobędziesz niebywałą przewagę w związku. Trzeba tylko uważać, by nie wykorzystać jej w sporach, gdyż wtedy możesz bardzo dużo stracić.

Mężczyznami nie kieruje wyłącznie popęd płciowy. Dzięki miłości fizycznej nawiązują oni bliższą relację – tak samo, jak kobiety robią to za pomocy rozmowy i przytulania. Większość mężczyzn jest napędzana przez sukcesy zawodowe. Często do samookreślenia służy im skala tego, co uda im się osiągnąć; niezwykle istotna jest dla nich możliwość rozwoju. Jeśli pomożesz swojemu partnerowi osiągnąć zamierzone cele, będzie miał więcej czasu, by skupić się na tobie.

Jak myślą faceci o kochaniu

Możesz mieć pewność, że on naprawdę cię kocha, jeśli mówi o tym każdemu, kto tylko chce słuchać. Oczywiście może to robić w zawoalowany sposób, tzn. tak że nigdy nie wypowie tych magicznych słów. Wyznacznikiem będzie intensywność wypowiedzi na twój temat podczas twojej nieobecności.

Jeżeli mężczyzna dba o ciebie i jest gotowy na wszystko, by cię chronić, jego uczucie nie musi być wcale żarliwe. Wynikać może jedynie z potrzeby posiadania partnerki i wykazywania swoich męskich cech. Większość uczuć tłumionych jest przez wrodzony pragmatyzm. Jeżeli chcesz je na prawdę poznać musisz się nieco wysilić i wyostrzyć swoje zmysły.

Jeżeli poznasz jak myślą faceci, nie będziesz więcej robić im wyrzutów, że są zbyt mało wylewni. Zorientujesz się, że to ich natura. Czasami wylewni i uczuciowi, szczególnie tuż po wzajemnym poznaniu, mogą nie mieć zbyt dobrych intencji, a ich przekaz może nie być prawdziwy.

1 KOMENTARZ

  1. Nie zgadzam się…..
    facet nie zapomina, facet ciagle wypomina, wszystkie stare kłótnie
    ciagle wraca do kłótni sprzed roku i przypomina jak to źle sie postąpiło

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.