Strona główna Związki Jak myślą faceci i co warto o nich wiedzieć

Jak myślą faceci i co warto o nich wiedzieć

7582
1

Kiedy wchodzisz w związek

Mężczyzna oczekuje od kobiety niezależności. Od czasu do czasu mile widziana jest wprawdzie pewna doza nieporadności, aby mógł się wykazać, otwierając przed swoją damą drzwi oraz słoiki. Powinien jednak wiedzieć, że potrafisz myśleć i działać samodzielnie. Takie podejście cechuje większość dzisiejszych mężczyzn, którzy coraz częściej preferują model partnerstwa niż zależności. Wizja wymarzonej kobiety jako kury domowej dla wielu to historia z innej epoki. Niewiele kobiet naprawdę dostrzega jak myślą faceci w tym względzie i zbyt często próbują narzucać swoją wolę.

Pierwsze wzajemne relacje

Facet odpowiada lub nawiązuje rozmowę wtedy, kiedy jest gotowy lub zainteresowany. Jeśli do niego dzwonisz, nigdy nie rób tego więcej niż raz. Jeżeli połączysz się z jego pocztą głosową, zostaw wiadomość. Gdy nie odpowiada, najprawdopodobniej po prostu tego nie chce. Znaczna część może również nieco obawiać się zaangażowania, jednak wszystko zależy od tego, na jakim etapie znajomości jesteście. Podstawowym błędem jest wspominanie o małżeństwie, dzieciach i podobnych sprawach. Facet otworzy się na tego rodzaju tematy, kiedy będzie na to gotowy.

Myślenie facetów to często działanie do przodu

Mężczyzna budzi się z czystą kartą i zapomina o kłótniach z poprzedniego dnia. Nie przypominaj o nich tylko z tego powodu, iż uważasz, że owe sprawy nie zostały odpowiednio zamknięte. Faceci nie lubią gderania. Lepiej też zapomnij i patrz przed siebie. Poznając jak myślą faceci zorientujesz się, że warto patrzeć na drogę przed sobą, a nie za sobą.

Wszystkie powyższe spostrzeżenia mogą zostać potraktowane jako zwykłe generalizowanie, a wielu mężczyzn może poczuć się potraktowanych niesprawiedliwie. Zawsze trzeba samemu ocenić, w jakim stopniu odnoszą się one do twojego partnera. Nie sposób jednak zaprzeczyć, iż większość mężczyzn jest prosta w obsłudze, natomiast większość kobiet cechuje się skomplikowaną psychiką i ma tendencje do idealizowania sytuacji. Tak czy inaczej, otwarta komunikacja jest kluczem do budowy stabilnego związku. Dlatego warto poznać jak myślą faceci.

Jeżeli macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

1 KOMENTARZ

  1. Nie zgadzam się…..
    facet nie zapomina, facet ciagle wypomina, wszystkie stare kłótnie
    ciagle wraca do kłótni sprzed roku i przypomina jak to źle sie postąpiło

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.