Strona główna Związki Podobasz się facetowi – Jak to rozpoznać

Podobasz się facetowi – Jak to rozpoznać

17394
6
podobasz się facetowi
Czasami trudno od razu rozpoznać czy podobasz się facetowi dlatego warto poznać kilka sposobów

Jeżeli jesteś singielką poszukującą miłości czy kobietą szukającą nowych wrażeń, jedno z pierwszych wyzwań, jakiemu będziesz musiała stawić czoło, to ocena, czy podobasz się facetowi, którego akurat spotykasz. A co ważniejsze, czy jest zainteresowany wystarczająco mocno, by chcieć zaprosić Cię na randkę.

We współczesnym świecie wiele atrakcyjnych i aktywnych kobiet może mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera. Wynikać to może z wielu czynników, m.in. zachwiana tradycyjnej dominacji, poczucia niższości, niezdolności do rywalizacji czy innych ludzkich niedoskonałości. Z tego powodu czasami warto wziąć sprawy w swoje ręce.

Przede wszystkim powinnaś wiedzieć, że mężczyźni wysyłają mnóstwo subtelnych sygnałów i niewerbalnych komunikatów, które świadczą o zainteresowaniu daną kobietą. Co bardziej dyskretne wyrazy męskiego flirtu mogą okazać się łatwe do przeoczenia, jeśli nie przyglądasz się wystarczająco uważnie:

Nawiązanie kontaktu wzrokowego to doskonały sposób, żeby sprawdzić, czy mu się podobasz

Nieśmiały facet odwróci wzrok, jeśli będziesz na niego patrzeć. To może być dla Ciebie sygnałem, że to Ty powinnaś zrobić pierwszy krok. Z kolei mężczyzna, który chce zdobyć Twoją uwagę, szukając kontaktu wzrokowego i uśmiechając się do Ciebie, z pewnością jest Tobą zainteresowany. Najlepszym sposobem zapewnienia go o podobnych wrażeniach będzie spojrzenie w jego oczy i odwzajemnienie uśmiechu.

Wzmożona gadatliwość również może świadczyć o jego zaangażowaniu

Mężczyźni pragną być postrzegani w jak najlepszym świetle, gdy próbują zainteresować sobą kobietę. Taki facet będzie cały czas gadał o sobie, uwypuklając swoje pozytywne cechy. Wyniknie to często również z braku doświadczenia i braku umiejętności poprowadzenia rozmowy.

Kolejnym istotnym sygnałem jest delikatny dotyk w trakcie rozmowy. Jeśli podobasz się facetowi, będzie on dotykał Twoich dłoni i ramion. Pamiętaj wtedy o uśmiechu, aby zapewnić go o wzajemności.

Facet, który robi to samo co Ty, może być tobą zainteresowany

Zauważyłaś, że pojawia się zawsze tam, gdzie jesteś Ty? Mężczyzna, któremu podoba się dana kobieta, będzie się starał zainteresować tym, co ona lubi. Może to oznaczać przychodzenie na te same zajęcia lub podobne spędzanie wolnego czasu. Jeżeli facet, który wpadł ci w oko, ciągle kręci się wokół Ciebie, przypuszczalnie nie jest to dziełem przypadku. Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z nim. Kto wie, co z tego wyniknie?

Jeśli zasypuje cię komplementami, najpewniej mu się podobasz

Mężczyzna komplementuje obiekt swojej fascynacji. To jedna z najstarszych form flirtu. Czyż istnieje bowiem kobieta, która nie lubi słuchać o swojej urodzie, miłym charakterze i mądrości? Zwróć więc baczną uwagę na wszelkie pozytywne komentarze na Twój temat! Zawsze gdy podobasz się facetowi będzie on próbował mówić Tobie coś miłego, nawet w nie do końca przemyślany i fortunny sposób. W tym wypadku warto czytać intencje, a nie rzeczywistą treść przekazu.

Czytaj dalej

6 KOMENTARZE

Dodaj swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.