Strona główna Związki Podobasz się facetowi – Jak to rozpoznać

Podobasz się facetowi – Jak to rozpoznać

22474
6
czy mu się podobam
Czasami trudno od razu rozpoznać czy podobasz się facetowi dlatego warto poznać kilka sposobów

Jeżeli jesteś singielką poszukującą miłości czy kobietą szukającą nowych wrażeń, jedno z pierwszych wyzwań, jakiemu będziesz musiała stawić czoło, to ocena, czy podobasz się facetowi, którego akurat spotykasz. A co ważniejsze, czy jest zainteresowany wystarczająco mocno, by chcieć zaprosić Cię na randkę. Umiejętność rozpoznania intencji mężczyzny może być bardzo pomocna, nie tylko w trakcie samego zawiązywania znajomości. Jak zatem sprawdzić czy mu się podobam?

We współczesnym świecie wiele atrakcyjnych i aktywnych kobiet może mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera. Wynikać to może z wielu czynników, m.in. zachwiana tradycyjnej dominacji, poczucia niższości, niezdolności do rywalizacji czy innych ludzkich niedoskonałości. Z tego powodu czasami warto wziąć sprawy w swoje ręce.

Wiele kobiet na całym świecie zadaje sobie codziennie pytania w stylu:

  • czy mu się podobam?
  • co robi facet gdy mu się podobasz?
  • po czym poznać że mu się podobam?
  • jak poznać że mu się podobam?
  • czy ja mu się podobam?
  • po czym poznać że podobam się chłopakowi?

Przede wszystkim powinnaś wiedzieć, że mężczyźni wysyłają mnóstwo subtelnych sygnałów i niewerbalnych komunikatów, które świadczą o zainteresowaniu daną kobietą. Co bardziej dyskretne wyrazy męskiego flirtu mogą okazać się łatwe do przeoczenia, jeśli nie przyglądasz się wystarczająco uważnie.

Co robi facet gdy mu się podobasz i jak to poznać?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze wskazówki na temat sygnałów, które wysyłają mężczyźni, kiedy są zainteresowani daną kobietą. Bardzo często poprzedzają one zaproszenie dziewczyny na randkę. Warto zwrócić na nie uwagę, nie tylko w celu nawiązania kontaktów matrymonialnych. Umiejętność czytania tego rodzaju sygnałów może okazać się bardzo pożyteczna w codziennym życiu.

Nawiązanie kontaktu wzrokowego to doskonały sposób, żeby sprawdzić, czy mu się podobasz

Nieśmiały facet odwróci wzrok, jeśli będziesz na niego patrzeć. To może być dla Ciebie sygnałem, że to Ty powinnaś zrobić pierwszy krok. Z kolei mężczyzna, który chce zdobyć Twoją uwagę, szukając kontaktu wzrokowego i uśmiechając się do Ciebie, z pewnością jest Tobą zainteresowany. Najlepszym sposobem zapewnienia go o podobnych wrażeniach będzie spojrzenie w jego oczy i odwzajemnienie uśmiechu.

Wzmożona gadatliwość również może świadczyć o jego zaangażowaniu

Mężczyźni pragną być postrzegani w jak najlepszym świetle, gdy próbują zainteresować sobą kobietę. Taki facet będzie cały czas gadał o sobie, uwypuklając swoje pozytywne cechy. Wyniknie to często również z braku doświadczenia i braku umiejętności poprowadzenia rozmowy.

Zadajesz sobie pytanie czy mu się podobam? Kolejnym istotnym sygnałem jest delikatny dotyk w trakcie rozmowy. Jeśli podobasz się facetowi, będzie on dotykał Twoich dłoni i ramion. Pamiętaj wtedy o uśmiechu, aby zapewnić go o wzajemności.

Facet, który robi to samo co Ty, może być tobą zainteresowany

Zauważyłaś, że pojawia się zawsze tam, gdzie jesteś Ty? Mężczyzna, któremu podoba się dana kobieta, będzie się starał zainteresować tym, co ona lubi. Może to oznaczać przychodzenie na te same zajęcia lub podobne spędzanie wolnego czasu. Jeżeli facet, który wpadł ci w oko, ciągle kręci się wokół Ciebie, przypuszczalnie nie jest to dziełem przypadku. Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z nim. Kto wie, co z tego wyniknie?

Jeśli zasypuje cię komplementami, najpewniej mu się podobasz

Mężczyzna komplementuje obiekt swojej fascynacji. To jedna z najstarszych form flirtu. Czyż istnieje bowiem kobieta, która nie lubi słuchać o swojej urodzie, miłym charakterze i mądrości? Zwróć więc baczną uwagę na wszelkie pozytywne komentarze na Twój temat! Zawsze gdy podobasz się facetowi będzie on próbował mówić Tobie coś miłego, nawet w nie do końca przemyślany i fortunny sposób. W tym wypadku warto czytać intencje, a nie rzeczywistą treść przekazu.

Czytaj dalej

6 KOMENTARZE

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.