Strona główna Związki Jak zaprosić dziewczynę na randkę

Jak zaprosić dziewczynę na randkę

3775
0
jak zaprosić dziewczynę na randkę
Warto poznać najprostsze sposoby by skutecznie zaprosić dziewczynę na randkę

Nie ma jednej i skutecznej metody, by zaprosić dziewczynę na randkę. Mimo, iż końcowy sukces zależy od wielu czynników, można zawsze zmniejszyć ryzyko porażki. W niniejszym artykule staramy się wskazać czynniki, które nie tylko pozwolą zrobić to lepiej, ale także zwiększają powodzenie w innych sytuacjach życiowych. Jak zaprosić dziewczynę na randkę? Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Jednym z trudniejszych wyzwań i dylematów dla większości facetów jest znalezienie sposobu by poderwać i zaprosić dziewczynę na randkę. Niektórzy mają z tym spory problem już od okresu dojrzewania, a nawet do momentu, gdy uda im się wreszcie znaleźć partnerkę na całe życie.

Jak zaprosić dziewczynę na randkę – Najważniejsze wskazówki

Jeżeli jesteś mężczyzną, który od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuje zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, możesz nabrać przekonania, że powodem porażek jest jakiś twój osobisty mankament: niski status społeczny, brak pewności siebie czy nieatrakcyjny wygląd. Prawda jest jednak taka, iż najczęściej nie liczą się tylko dobra, którymi możesz się pochwalić. Największe znaczenie ma to, kim naprawdę jesteś i w jakim świetle sam siebie przedstawiasz.

Zapoznaj się zatem z przewodnikiem w kilku prostych punktach jak skutecznie poznać, zainteresować, a następnie skutecznie zaprosić dziewczynę na randkę:

1. Kiedy wychodzisz z domu, bądź zawsze zadbany

Może nie jesteś najprzystojniejszym facetem w okolicy, ale warto przynajmniej sprawiać wrażenie, że dbasz o siebie. Bez tego zawsze będzie o wiele trudniej poznać i zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę.

Zakładaj schludne, czyste ubrania i używaj wody perfumowanej, kiedy gdzieś wychodzisz. Pamiętaj, iż dopóki jesteś singlem, pierwsze wrażenie to podstawa. Ubieraj się tak, żeby jej zaimponować, kimkolwiek by nie była. Jeśli nosisz ten sam model spodni od lat 90-tych, kup sobie nowe! Musisz jej pokazać, że jesteś gotów na wszelkie nieprzewidziane okoliczności, choćby było to tylko umówienie się na randkę. Zapewne spytasz teraz, po co masz wkładać na siebie najlepsze ciuchy, żeby wyskoczyć na chwilę do sklepu?

Odpowiedź jest prosta. Nigdy nie możesz mieć pewności, w jakiej sytuacji spotkasz odpowiednią dziewczynę. Nie sądzisz chyba, że wykaże choćby cień zainteresowania, jeśli spotka Cię w dziale szybkiej obsługi, trzymającego w objęciach dwunastopak piwa i paczkę chipsów, a na twoich nogach zobaczy stare, rozciągnięte spodnie dresowe? Oczywiście istnieje taka ewentualność, jednak prawdopodobieństwo Twojej przegranej będzie naprawdę wysokie.

2. Pomyśl, co chcesz powiedzieć, zanim to zrobisz

Nieważne, z jakiego rodzaju kobietą będziesz miał do czynienia, pamiętaj, że pewna uniwersalna zasada odnosi się do nich wszystkich: lubią być komplementowane.

Pochlebstwo zaprowadzi cię o wiele dalej niż cyniczne i prostackie zachowanie. Może ci się wydawać, iż dziewczęta lubią niegrzecznych chłopców i może nawet jest to prawda. Pod jednym jednak warunkiem: taki „łobuz” musi mimo wszystko pozostać miły dla swojej dziewczyny. Zawsze powinieneś posiadać ogólne pojęcie o tym, co masz zamiar jej powiedzieć. Sam sposób prowadzenia rozmowy podczas spotkania można w sobie wyrobić. Największym wrogiem będzie brak wewnętrznej szczerości i zdenerwowanie, które trzeba przezwyciężyć.

Jeśli znasz ją dobrze, szukając punktu wyjścia, nawiąż do czegoś, co ona może lubi robić czy też co lubi w sobie. Jeśli natomiast jej nie znasz, a dopiero chcesz poznać, spróbuj opowiedzieć żart lub poprosić ją o pomoc w podjęciu jakiejś decyzji. Na przykład, jeżeli wybierasz się po zakupy, spytaj ją, jaką markę lub typ produktu najlepiej wybrać. Kobiety uwielbiają ratować mężczyzn uroczo bezradnych w codziennych sytuacjach. Użyj tego na swoją korzyść.

Ostatecznie pamiętaj jednak, że twoje pierwsze słowa mogą zaważyć na waszej dalszej relacji. Jeżeli chcesz być skuteczny i zaprosić dziewczynę na randkę nie warto jej o to pytać od razu. Lepiej wejść z nią w jakąś dalszą konwersacje, najlepiej na tematy bardziej ogólne. Wyrażenie swojego zainteresowania jej gustem i opinią będzie zawsze silnym argumentem działającym na Twoją korzyść.

3. Nie obawiaj się prosić o to, czego chcesz

Jeśli pragniesz zaprosić dziewczynę na randkę, lecz wydaje ci się, że nie znasz jej wystarczająco dobrze, spróbuj najpierw spytać o jej numer telefonu.

Jeśli wydasz jej się godny uwagi, da ci ten numer lub poprosi o Twój. Jeżeli uda ci się zdobyć jej telefon, zadzwoń. W takim przypadku prawie pewne jest, iż uda ci się z nią umówić. Bądź uprzejmy, a jednocześnie zabawny, lecz przede wszystkim czarujący! Pomyśl wcześniej, co powiesz, kiedy odbierze telefon. Dzięki temu wypadniesz lepiej, a ona będzie miała mniej problemu z podjęciem decyzji!

Istnieje tutaj pewna zasada, która nakazuje nie dzwonić zbyt wcześnie. Warto poczekać ok. 2 dni i udawać zapracowanie lub inne zajęcia. W tym czasie dziewczyna co najmniej kilka razy zastanowi się nad tym czemu nie dzwonisz, skoro jest taka atrakcyjna. Warto pamiętać, że prawdziwe zainteresowanie płci przeciwnej wynika często z niepewności i rozbudowania własnych domysłów. Na to jednak trzeba chwili czasu. Z drugiej strony nie należy czekać zbyt długo. Jeżeli zdecydujesz się zadzwonić po tygodniu i zaprosić dziewczynę na randkę może być już stanowczo za późno.

4. Przygotuj sobie plan działania

Jeśli znasz dziewczynę, najlepiej zaplanować pierwszą randkę zgodnie z jej zainteresowaniami.

Jeżeli jest smakoszką, możesz zaprosić ją do restauracji na wykwintny posiłek, którego sama nie będzie musiała przygotowywać! Jeśli lubi spędzać czas na dworze, zaplanuj piknik na plaży. To, na czym konkretnie będzie polegał twój plan, nie ma znaczenia tak długo, dopóki będziesz miał na uwadze jej zainteresowania. Możesz wcześniej wybadać grunt, pytając ją o wymarzoną randkę.

Jeżeli jesteś w stanie spełnić jej marzenie, idź za ciosem i spróbuj zaprosić dziewczynę na randkę! Oczywiście zawsze możesz zaskoczyć ją randką życia. W ten sposób sprawisz, iż nigdy nie zapomni chwil spędzonych z Tobą. Pamiętaj, że miejsce i różne atrakcje nie załatwią za Ciebie całej sprawy. Udane spotkanie zawsze zależy od pozytywnej atmosfery i wzajemnego porozumienia.

Jeżeli nie wiesz o czym rozmawiać, warto wcześniej zastanowić się co byś chciał od niej usłyszeć. Zadawanie pytań o jej zdanie i przemyślenia na różne tematy są zwykle uniwersalnym i w pełni skutecznym sposobem. Nie należy jednak zwykle poruszać tematów trudniejszych i bardziej intymnych.

5. Składaj tylko takie obietnice, które możesz spełnić

Najważniejsze, byś zawsze dotrzymywał słowa. Bądź sobą i baw się dobrze!

Kobiety lubią mężczyzn, którzy akceptują samych siebie. Przede wszystkim bądź uczciwy i bezpośredni, a zobaczysz, jak łatwo będziesz umiał zaprosić dziewczynę na randkę po raz kolejny. Prawdę mówiąc, takie postępowanie pomoże Ci w relacjach z ludźmi w o wiele szerszym kontekście! Nie warto starać się zaimponować dziewczynie na siłę. Jeżeli masz coś wartościowego do zaoferowania wyjdzie to w swoim czasie w o wiele lepszych okolicznościach.

Umawianie się z dziewczyną stanie się prawdziwą igraszką, jeśli tylko będziesz trzymać się powyższych wskazówek. Tak naprawdę kobiety przeważnie denerwują się w podobnych okolicznościach tak samo, jak mężczyźni. Rozluźnij się, bądź szczery, miej do siebie dystans, a z całą pewnością ci się uda!

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji o tym jak skutecznie zaprosić dziewczynę na randkę!

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.