Strona główna Związki Czy kobiety lubią być zaskakiwane

Czy kobiety lubią być zaskakiwane

2255
0
czy kobiety lubią być zaskakiwane
Większość kobiet lubi niespodzianki i bardzo je docenia

W życiu umiejętność rozpoznawania cudzych potrzeb bywa bardzo użyteczna. Dlatego wszyscy zainteresowani mężczyźni powinni wiedzieć czy kobiety lubią być zaskakiwane, a także dlaczego, w jaki sposób i jakich okolicznościach.

Wśród wielu, podobno skutecznych sposobów na poderwanie kobiety i podtrzymanie jej zainteresowania, bardzo popularne jest twierdzenie, że kobiety kochają być zaskakiwane? Tymczasem z doświadczenia wiemy, że nie każda niespodzianka kończy się zachwytem naszej sympatii czy ukochanej? Jak zatem jest na prawdę? Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie, czy kobiety lubią być zaskakiwane?

Czym więc należałoby się kierować przy obmyślaniu idealnej niespodzianki?

Po pierwsze. Zastanów się jak długo znasz kobietę, którą chcesz zaskoczyć? Czy to aby na pewno dobry moment by zaskakiwać ją w wymyślony przez Ciebie sposób? Nie ukrywajmy, na pewnym etapie znajomości, niektórych niespodzianek po prostu nie wypada robić. Mało która kobieta byłaby zadowolona np. z niezapowiedzianej wizyty w pierwszym etapie znajomości. Nie spodziewaj się, że wszystkie kobiety lubią być w ten sposób zaskakiwane.

Poza tym, próbując sprawić niespodziankę osobie, której prawie nie znasz, podejmujesz pewne ryzyko. Nie znasz jej upodobań, nie wiesz też za czym zdecydowanie nie przepada, nie znasz jej doświadczeń. Twoja super niespodzianka może się okazać super klęską i przekreślić Waszą znajomość. W takim przypadku zamiast silić się na oryginalność i wielkie gesty, postaw na coś drobnego i symbolicznego, tak by wiedziała, że Ci zależy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, później będziesz miał okazję się wykazać. Generalnie kobiety lubią być zaskakiwane, ale raczej w adekwatny do sytuacji i subtelny sposób. Twoje niespodzianki mogą być coraz śmielsze wraz z rozwojem waszej znajomości.

Po drugie. Zastanów się jaka jest ta kobieta? Czy jest osobą spontaniczną i nieprzewidywalną czy raczej wszystko skrupulatnie sobie planuje i nie przepada za nieplanowanymi zmianami w jej kalendarzu? Każda kobieta jest inna i choć (podobno) panują jakieś ogólne zasady postępowania z nimi, to w praktyce bywa różnie. Niektóre kobiety po prostu nie lubią niespodzianek i bez względu na to jak bardzo się wysilisz, efekt zawsze będzie daleki od zamierzonego. Niektóre kobiety zwyczajnie wolą wszystko kontrolować i nie lubią być zaskakiwane. Może to nie wygląda zbyt romantycznie i spontanicznie, ale często tak bywa i wynika z danej osobowości i wychowania.

Jeżeli podejmiesz próbę sprawienia niespodzianki może okazać się, że spowodujesz u kobiety utratę gruntu pod nogami. W takiej sytuacji możesz ją przestraszyć lub mocno zaniepokoić. Uważaj również, by nie wzięła Cię za zbyt dużego lekkoducha i osobę zupełnie niepoważną.

Co ciekawe, według badań, mało która kobieta ucieszyłaby się z niespodzianki w formie nieplanowanej kolacji lub wyjazdu. Po prostu pierwsze o czym większość kobiet w takim momencie myśli to, to że na randkę czy wakacje wolałyby się dobrze przygotować! Niektóre kobiety pomyślą również, że planujesz pierwszy krok do czegoś więcej, np. zaciągnąć ją do łóżka. Pamiętaj, że jeśli Ci na niej zależy staraj się wyczuć właściwy moment. Oczywiście, choć jest to zdanie większości kobiet, to znajdą się wyjątki, które taka niespodzianka zachwyci. Ale właśnie dlatego zanim zapragniesz zaskoczyć kobietę, dobrze by było żebyś trochę lepiej ją poznał.

Dobrze będzie jeśli po prostu dasz kobiecie trochę czasu na przygotowanie i odpowiednio wcześniej uprzedzisz ją o swoich planach. Niektórzy z panów z pewnością myślą teraz o tym, że to już przecież nie będzie niespodzianka? ale prawda jest taka, że każda kobieta będzie miło zaskoczona samym faktem, że chcecie je gdzieś zabrać. Nieistotne, że dowie się o tym odrobinę przed czasem.

Kiedy najlepiej zaskakiwać kobiety?

Wtedy kiedy się tego nie spodziewają! Brzmi banalnie… ale prawda jest taka, że najmilszym zaskoczeniem będzie miły gest zupełnie bez okazji. W ten właśnie sposób okażecie swoim partnerkom bezinteresowną miłość! Każda kobieta potrzebuje takich drobnych gestów by wiedzieć, że nadal wzbudza Wasze zainteresowanie. Nic tak nie podsyca miłości jak miłosny liścik podrzucony do torebki, miły sms w ciągu dnia lub własnoręcznie przygotowany posiłek. Wysiłek żaden, a pomyśl… jak dawno tego nie robiłeś?

Śmiało można założyć, że w ten sposób wszystkie kobiety lubią być zaskakiwane. Wcale nie tak trudno jest zrobić dobrą niespodziankę swojej ukochanej, a już na pewno nie są tu potrzebne duże nakłady finansowe. Zrób za nią pranie, zabierz do teatru, przygotuj romantyczną kąpiel, wszystko w co włożysz choć trochę własnej inwencji, wysiłku i serca będzie najpiękniejszą niespodzianką dla Twojej kobiety! Z biegiem czasu, jeżeli chcesz utrzymać element zaskoczenia zmieniaj swoje sposoby. A jest ich nieskończenie wiele?

Zatem czy kobiety lubią być zaskakiwane czy nie?

Jeśli zastanawiasz się czy warto bawić się w zaskakiwanie kobiety i czy takie niespodzianki na pewnym etapie związku to już  nie jest przeżytek, to musisz wiedzieć, że kobieta, która jest adorowana przez swojego mężczyznę jest najszczęśliwszą kobietą na świecie! I pomimo nawet długiego stażu związku wciąż czuje się kochana…  A to szczęście w 100% udziela się jej partnerowi? sam spróbuj i zaskocz swoją kobietę już dziś!

Nie zastanawiaj się dłużej czy kobiety lubią być zaskakiwane, po prostu działaj z sercem i wyobraźnią, a zawsze osiągniesz więcej niż oczekiwałeś!

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.