Strona główna Związki W jaki sposób warto pisać z dziewczyną

W jaki sposób warto pisać z dziewczyną

19348
3
pisać z dziewczyną
Żeby zdobyć zainteresowanie warto nauczyć się pisać z dziewczyną

Wielu facetów nie ma pojęcia jak pisać z dziewczyną, by prawdziwie zaintrygować i zdobyć trwałe zainteresowanie. W tym celu należy kierować się kilkoma podstawowymi i zupełnie uniwersalnymi zasadami, prowadzącymi do sukcesu. O czym warto pamiętać we wzajemnych kontaktach?

W dobie Internetu i telefonów komórkowych wszelkie znajomości zaczynają się i rozwijają często w sferze wirtualnej. Można pisać z dziewczyną sms’y i wymieniać dziesiątki maili. To świetna metoda dla osób nieśmiałych, które czerwienią się na samą myśl o osobistym spotkaniu. Bardzo często taka wymiana informacji poprzedza zaproszenie dziewczyny na randkę. Zatem, jak pisać z dziewczyną, by zdobyć jej zainteresowanie? A czego warto unikać? Postaramy się podpowiedzieć.

Co kochają kobiety

Chociaż różnica płci czasami jest powodem odmiennych zainteresować to zwykle bez problemu można znaleźć wspólne tematy do rozmowy. Podobnie jest z pisaniem maili czy też sms’ów. W rozmowie ważna jest regularność wymiany zdań, gdyż każda dłuższa cisza może być krępująca. Jeżeli chcesz pisać z dziewczyną by zawrzeć z nią głębszą znajomość musisz zacząć postępować z najbardziej skutecznymi regułami.

Warto zadbać, by każda rozmowa wydawała się szczera, ale nie koniecznie poważna. Większość ludzi nie lubi być oszukiwanym dlatego tanie kłamstewka, poprawiające wizerunek działają zwykle bardzo krótko i nie są skuteczne na dłużej. Warto jednak pisać z dziewczyną w taki sposób, by zostawić jej przestrzeń do własnych domysłów i interpretacji. Budowane wyobrażenie o drugiej osobie ma bowiem najsilniejszą wartość emocjonalną, warunkującą jej zaangażowanie. Warto zatem dozować wiedzę o sobie, nie mówić wszystkiego, a tym bardziej nie przechwalać się wprost.

Kobiety przede wszystkim uwielbiają mężczyzn aktywnych, zaradnych i optymistycznych. Warto zatem unikać tematów problematycznych, dotyczącej szarej codzienności czy jakiś niepowodzeń. O wiele lepiej jest pisać z dziewczyną o zaskakujących wydarzeniach, wielkiej przyjemności z własnego treningu lub planowanych wakacjach.

Przede wszystkim właściwa postawa

Podstawą sukcesu w kontaktach z kobietami jest pewność siebie. Daje ona poczucie obcowania z silną osobowością, człowiekiem zaradnym i dającym szansę na dobre życie. Podświadomie kobiety szukają silnego wsparcia, pomocy w niezdecydowaniu, a także szybkim i skutecznym rozwiązywaniu problemów. Jeżeli chce zaimponować i zainteresować powinieneś nauczyć się pisać z dziewczyną nie tylko w oryginalny i kreatywny sposób, ale również konkretny, zdecydowany i energiczny.

Bądź szczery

Zawsze warto pisać z dziewczyną o wszystkich emocjach, które wam towarzyszą w trakcie wspólnej konwersacji. Dorzuć do tego kilka słów o swoich pasjach i zainteresowaniach, marzeniach, ambicjach czy też celach. Całość zawsze staraj się ubrać w wyjątkowe słowa, wykorzystując w tym celu mnóstwo przymiotników. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces zacznij myśleć o formie i stylu. W zwykłych rozmowach o wiele mniejsze znaczenie ma treść, a o wiele większe sposób komunikowania i wywoływane nim emocje.

Pamiętaj o tym, by to wasze pisanie nie było typowym monologiem. Ważna jest wymiana zdań i poglądów. Musisz pisać z dziewczyną ciekawie, gdyż tylko tak możesz zwróci jej uwagę. Nie wtrącaj informacji o swojej pracy, jeżeli nie jest to dla niej interesujący temat. Skup się na tym, co ona lubi, nawet jeżeli temat wyda się tobie najbardziej banalny. Drąż go, rozwijaj, a zwłaszcza pytaj o szczegóły Jeżeli dziewczyna będzie czuła, że interesuje cię dana tematyka chętniej się otworzy. Wspólne zainteresowania zawsze są najłatwiejszym tematem do rozmowy. Konwersacje nie będą wtedy zbytnio wysilone, a towarzyszące temu emocje zupełnie szczere.

Nie pisz ciągle o sobie

Mówienie o sobie to owszem ważny etap początku znajomości, który pozwala się na wzajem poznać. Nie powinieneś jednak pisać z dziewczyną wyłącznie o sobie. Skup się w większym stopniu na odpowiadaniu na pytania oraz ich zadawaniu. Jeżeli zapyta cię bezpośrednio o to, jakim jesteś facetem, zwyczajnie odpowiedz w najbardziej emocjonalny sposób. A nie układaj sobie kilku monologów dotyczących twoich zalet. Nie pisz też o swojej życiowej historii i doświadczeniach.

Nie warto również pokazywać siebie w samych superlatywach, bo nikt nie jest idealny więc twoje zachowanie może się wydawać bardzo nienaturalne. Najważniejsza w takiej rozmowie jest szczerość i naturalność. Jeżeli chcesz zainteresować sobą dziewczynę, nie bądź hipokrytą i egoistą. Porzuć również pokusy chwalenia się. Najbardziej atrakcyjna jest forma lekkiego niedomówienia i domysłów.

Jak poskromić ciekawość

Miałeś okazję pisać z dziewczyną już przez jakiś czas? Zatem z pewnością udało się tobie ją trochę lepiej poznać. Być może wiesz już, na jakie pytania możesz sobie pozwolić. Jeżeli interesują cię pikantne szczegóły jej życia, a masz pewność, że nie poczuje się urażona kiedy o nie zapytasz, zrób to. Poskrom swoją ciekawość, a być może sprawisz tym samym, że wasza wirtualna znajomość nabierze pikanterii.

Pamiętaj jednak, że istnieją tematy, które są w stanie podnieść ciśnienie w każdej sytuacji. Wystrzegaj się ich. Jeżeli zdecydujecie się także na rozmowę telefoniczną pamiętaj o pewnej ważnej zasadzie – nigdy nie przerywaj dziewczynie. Niech kończy to, co zaczęła mówić. Nie wtrącaj zbędnych pytań, nie komentuj, zostaw sobie to na deser. Dziewczyny uwielbiają dobrych słuchaczy. To zawsze najlepsza strategia na pierwszą randkę.

Najtrudniej jest zawsze wykonać ten pierwszy krok. Kiedy zdecydujesz się pisać z dziewczyną, która się tobie podoba, bądź po prostu sobą. Musisz realnie oceniać czy jest szansa na to, że uda się wam nawiązać bliższą znajomość. Bądź naturalny w swych wypowiedziach, ale pamiętaj też o zasadach ortografii i gramatyki. Możesz pisać z dziewczyną romantyczne sms’y czy maile, ale nigdy nie zainteresujesz jej swoją osobą, jeżeli będą one pełne „byków”.

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

3 KOMENTARZE

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.