Strona główna Związki Jak zaimponować dziewczynie – 6 błędów których trzeba unikać

Jak zaimponować dziewczynie – 6 błędów których trzeba unikać

5590
0
jak zaimponować dziewczynie
Jeżeli nie wiadomo jak zaimponować dziewczynie warto unikać podstawowych błędów

Większość mężczyzn zastanawia się jak zaimponować dziewczynie, by umówione spotkanie randkowe było udane. W pierwszej kolejności warto unikać podstawowych błędów, które mogą w łatwy sposób zniweczyć wszystkie wysiłki. Na co należy zwrócić uwagę?

Na początek złe wieści. Jeżeli stanowisz „dobrą partię” – dobrze wyglądasz, twoja kariera się rozwija, jesteś stabilny emocjonalnie, interesujący i dowcipny – najprawdopodobniej jesteś również wybredny. Będziesz zapraszać na randki dziewczyny, które cieszą się powodzeniem wśród wielu innych facetów. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest w twoim przypadku, zwłaszcza jeśli startujesz do kobiet w wieku 27-34 lat.

Są to lata kluczowe, gdyż w tym wieku kobieta jest już dość rozsądna i dojrzała, a wciąż wystarczająco młoda i ma jeszcze przed sobą wiele lat płodności. Na portalach randkowych przedstawicielki tego przedziału wiekowego już w ciągu pierwszej godziny od rejestracji dostają po100 maili! Z całą pewnością będziesz więc miał dużą konkurencję i powinieneś poznać sposoby jak zaimponować dziewczynie by ją zdobyć!

A teraz dobre wieści! Większość twoich rywali nie ma bladego pojęcia jak zaimponować dziewczynie i marnuje swoje kolejne szanse. Najpewniej taka dziewczyna ma już serdecznie dość randkowania przez internet, molestowania przez natrętów, zaczepek na ulicy i czuje się zażenowana zachowaniem leniwych i niechlujnych facetów, których widzi wszędzie wokół. Zniechęcona, najpewniej śni o księciu z bajki, który przyjedzie na białym koniu i zabierze ją do zamku z marzeń.

Żeby zaimponować dziewczynie pokaż się z jak najlepszej strony

Aby zdobyć dziewczynę, musisz zaprezentować się jej jako przeciwieństwo leniwych i narcystycznych rywali. Poniżej znajdziesz listę fatalnych błędów, które najczęściej dyskwalifikują już na pierwszej randce. Warto ich unikać nie tylko na początku każdej znajomości, ale również na każdej kolejnej spotkaniu czy randce. Jeżeli nie wiesz jak zaimponować dziewczynie przede wszystkim stosuj te podstawowe zasady:

1. Nie spóźniaj się

Dziewczyna, z którą się umówiłeś, jest czarująca, pożądana, ma branie, a tobie daje szansę. Nie bądź ofiarą losu, która spóźnia się na randkę – nawet o 10 minut! Tak naprawdę powinieneś być na miejscu kilka minut wcześniej, aby zająć dobry stolik. Gdy zjawi się ona, zobaczy cię spokojnego i rozluźnionego, co z całą pewnością zrobi na niej dobre wrażenie.

2. Nie zakładaj niechlujnej ani sportowej odzieży

Nawet nie próbuj się pokazywać w starych, wytartych trampkach, przyciasnej koszulce i nietwarzowej czapce z daszkiem. Chyba, że jesteś kimś na miarę Steve’a Jobs’a. Jeżeli nie wiesz jak zaimponować dziewczynie przede wszystkim staraj się być prawdziwym mężczyzną. Załóż eleganckie buty, koszulę z kołnierzykiem i wyprasowane spodnie. Nie zaszkodzi również wzięcie prysznica przed wyjściem.

Niektórzy mężczyźni decydują się na styl metroseksualny, ale takim wypadku warto pamiętać, że może on powodować pewien zgrzyt. Kobiety często nie lubią towarzystwa osób bardziej zadbanych od nich samych!

3. Nie rozpraszaj się

Zignoruj brzęczący telefon. Jeżeli będziesz cały czas sprawdzał wiadomości albo gapił się na inne dziewczyny w lokalu, kolejnej randki z całą pewnością nie będzie. Poświęć swojej towarzyszce całą uwagę. Dobra i swobodna  rozmowa to podstawa udanego spotkania, dlatego warto się jej poświęcić całkowicie.

Czytaj dalej

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.