Strona główna Związki 3 strategie uwodzenia przyjaciela

3 strategie uwodzenia przyjaciela

2942
0
kie są strategie uwodzenia
Nawet najlepsze strategie uwodzenia mogą czasem zawieźć.

Zastanawiasz się może czy istnieją jakieś dobre rozwiązania lub strategie uwodzenia bliskich osób ze swojego otoczenia. Czasami to najlepsza metoda znalezienia wspaniałego partnera na całe życie. Warto zatem skorzystać w tym zakresie ze sprawdzonych sposobów.

Być może posiadasz miłego przyjaciela, który potrafi cię rozmiękczyć, jest bystry i daje wspaniałe rady, zawsze gdy tylko ich potrzebujesz. Pewnego dnia może coś do ciebie dotrzeć, coś cię uderzyć i uświadomisz sobie, że go bardzo lubisz, już nie jako przyjaciela, ale w zdecydowanie bardziej romantyczny sposób. Co można wtedy zrobić? Jak można zmienić przyjaciela w chłopaka? Istnieją pewne ogólne strategie uwodzenia, które zapewne w tym pomogą.

Strategie uwodzenia, które warto wykorzystać poszukując partnera

Zaproponowane strategie uwodzenia to w zasadzie uniwersalne zasady, które zapewniają większe prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu. Z tego powodu warto się ich trzymać, jeśli zależy nam na znalezieniu prawdziwe wartościowego partnera.

Wykonaj pierwszy ruch

Jeżeli jesteś osobą dość pewną siebie i otwartą, najłatwiejszą i zarazem najbardziej efektywną drogą jest ujawnienie swoich uczuć. Oczywiście nie należy robić tego w jakiś dramatyczny sposób. Lepszym rozwiązaniem jest wykonanie ruchu i zmiana nastawienia. Jeżeli regularnie wychodzicie razem na miasto możesz w odpowiedniej chwili dotknąć go czulej, pogładzić lub nawet pocałować. Nie chodzi o to by się jakoś narzucać, raczej chodzi o złamanie pewnej bariery i delikatne naruszenie bezpośredniej przestrzeni.

Należy wówczas nie w pełni ujawniać własne intencje i grać na chwilę słabości. Możesz nawet poprosić bo to on ciebie pocałował czy przytulił. Nie chodzi przecież o jakieś erotyczne czułości, tylko o poczucie bliskości kogoś ważnego. Jeżeli nie uda się to i przyjaciel tego nie odwzajemni winę można zrzucić na alkohol lub inne zdarzenia. Warto wtedy próbować zbagatelizować sytuację, by go nie wystraszyć. Strategie uwodzenia tymi metodami mogą być rozbudowywane i rozwijane.

Spędzajcie więcej czasu razem

Jeżeli działania dynamiczne nie są w twoim stylu, bardzie przydatne będą strategie uwodzenia oparte o subtelne i delikatne metody. Należy wówczas robić wszystko, by spędzać z nim jak najwięcej czasu. Oczywiście należy uważać by go nie zanudzić na śmierć jakimiś mało atrakcyjnymi dla faceta w jego wieku zajęciami. Warto raczej kreować sytuacje, które z dużym prawdopodobieństwem spodobają się jemu.

Spróbuj częściej dzwonić i zapraszać go na wspólne wyjścia. Uważaj tylko by z daleka nie pachniało to jakimś rodzajem desperacji lub obsesji. Lepiej udawać, że po prostu najlepiej się z nim czujesz i tak naprawdę nie bardzo masz z kim pójść. Jeżeli osoba, którą jesteś zainteresowana, też cię lubi, na pewno nie będzie często ci odmawiać. Warto na pewno przy tym zdobyć się na drobniutkie kroczki, takie jak pochwalenie jego wyglądu, zachwycenie się jego radą, docenienie stylu i bystrości umysłu.

Pamiętaj, że każdy jest przynajmniej trochę próżny i lubi być chwalony. Ludzie lgną do tych, którzy ich doceniają. Pamiętaj jednak by nie przesadzać, jeden sygnał wystarczy. Powiedzenie czegoś dwukrotnie potrafi wszystko zburzyć. Nie trzeba również wszystkiego walnąć na początku spotkania. Lepiej, po jakimś czasie powiedzieć: „…Właśnie  zauważyłam, że masz świetną koszulę. Widziałam ostatnio pewien świetny film, w którym główny bohater taką nosił. Niestety nie pamiętam tytułu…”

Bądźcie szczerzy

Ta strategia wymaga wybrania właściwego czasu i miejsca. Na pewno nie należy z niej korzystać w otoczeniu osób trzecich lub w pośpiechu. Wzięcie głębokiego oddechu i wyznanie wszystkiego co się czuje nie przynosi zwykle pozytywnych skutków, jednak w sytuacji w której znacie się bardzo długo i bardzo dobrze może być skuteczna. Jest jednak bardzo ryzykowna, bo może okazać się niewłaściwa i zepsuć szanse na sprawdzenie, jak działają inne strategie uwodzenia.

Jeżeli się już zdecydujesz, to powinnaś koniecznie opracować sobie scenariusz z wieloma wariantami. Niektórzy czują wielką ekscytację przed taką chwilą, dlatego nie można zapomnieć o przesłankach racjonalnych. Musisz również uważać na reakcję, gdyż czasem bywa ona niejednoznaczna. Twój przyjaciel może poczuć się zdezorientowany lub zagubiony i może potrzebować trochę czasu do przemyśleń.

Dlatego w żadnym razie nie warto naciskać lub wyciągać pochopnych wniosków. Sytuacja, w której nie rzucicie się sobie do ramion nie musi od razu oznaczać, że nic z tego nie będzie. Na zrozumienie tego co się stało trzeba czasem trochę czasu. Trudno takie metody zaliczyć jako wysublimowane strategie uwodzenia, jednak bywają one skuteczne. Zawsze warto się na nie zdecydować, gdy wszystkie inne zawiodą.

Trzymanie się zasad może być pomocne

Każdy z nas powinien czasem powalczyć o miłość lub przynajmniej o jej utrzymane. Z pomocą mogą nam przyjść sprawdzone strategie uwodzenia, kreślące główne kierunki działań. Nie należy spodziewać się jednak zawsze pewnych sukcesów, bo nie jest to po prostu możliwe. Pamiętaj, że zawsze lepiej coś zrobić, niż nic nie robić. Z czasem może okazać się, że jesteście sobie przeznaczeni i da się zauważyć sygnały, które skłonią nawet do ślubu.

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.