Strona główna Związki Uwodzenie – Jak stać się mistrzem

Uwodzenie – Jak stać się mistrzem

970
0
uwodzenie
Uwodzenie to sposób bycia, który pozwala przejąć kontrolę nad drugim człowiekiem

Uwodzenie jest grą psychologiczną i prawie każda osoba może zostać mistrzem w tej grze. Wystarczy spojrzeć na świat inaczej, oczyma uwodziciela. To, co uwiedzie człowieka, to wysiłek, który wkładamy w jego imieniu, pokazując, jak bardzo nam zależy. Uwodziciele czerpią przyjemność z występów i nie są obciążeni swoją tożsamością. Zatem jak sprostać potrzebie bycia sobą i zacząć lepiej uwodzić?

Każde uwodzenie ma dwa elementy, które musisz przeanalizować i zrozumieć: po pierwsze, siebie i to, co w tobie uwodzi; a po drugie, twój cel i działania, które przenikną linię obrony drugiej osoby i spowodują poddanie się jej.

Uwodzenie – Kluczowe wartości i uniwersalne zasady

Doświadczenie wielu ludzi uczy, że istnieją pewne wypróbowane i prawdziwe wskazówki, które można zastosować do większości związków, mimo że każde partnerstwo jest wyjątkowe, a wszystkie pary są różne. Poniżej wskazujemy, o co trzeba zadbać, by uwodzenie było skuteczne.

1. Nigdy nie manipuluj

Mężczyźni i kobiety nie znoszą manipulacji. Sygnalizuje, że któregoś z partnerów można łatwo oszukać. Nie ma związku w próżni, a każdy partner przedstawia swoją historię. W rezultacie manipulacja może wywołać uczucie silnego napięcia, dlatego nie warto jej wykorzystywać na dłuższą metę.

2. Bądź niezależny

Nikt nie lubi potrzebującej osoby. Szczególnie mężczyźni nienawidzą czuć się kontrolowanymi lub poddawanymi presji. Jeśli kontrolujesz partnera, możesz przypomnieć mu o matce, a mężczyźni nie chcą pozostawać w bliskim związku z mamą. Ponadto, potrzeba komunikuje pasywną agresję. Dlatego ważne jest, aby spotykać się z kimś i umówić swoje potrzeby. Nie czekaj na telefon. Znajdź hobby i zainteresowania, które lubisz. Dadzą ci nie tylko tematy do omówienia, ale także interesujące sprawy do zrobienia. Jeśli rozwiniesz swoje życie, możesz podzielić się nim podczas rozmowy. To tylko sprawi, że będziesz bardziej interesujący i ekscytujący.

3. Bądź sobą

Jeśli grasz z kimś, z kim się spotykasz, nigdy nie będziesz wiedział, czy troszczy się o ciebie. Ponadto, wzajemność jest ważna dla uwodzenia, więc trzeba być w stanie liczyć na to, że się będzie sobą. Bycie intymnym wymaga otwartości i emocjonalnej dostępności. Prawdą jest, że ludzie otwarci są bardziej bezbronni,  jednak bez ryzyka nie ma nagrody. Nie graj zbyt trudnych do zdobycia przez zbyt długi czas. Uwodzenie w ten sposób nie będzie skuteczne.

4. Wyłącz telefon

Nawiąż kontakt wzrokowy i słuchaj aktywnie. Mężczyźni nienawidzą, gdy randka jest rozproszona i nie koncentruje się na nim ani w danej chwili. Dla niektórych to obraźliwe. A kiedy jesteś na randce, nie skanuj pokoju w poszukiwaniu innych osób lub nie flirtuj z nimi. To jest po prostu niegrzeczne. Ważną częścią uwodzenia jest docenianie i walidacja osoby, z którą jesteś, a jeśli nie zwracasz uwagi, stracisz swój moment, robiąc złe wrażenie.

5. Bądź spontaniczny

Staraj się być zabawny i baw się dobrze. To otwiera cię na twoje autentyczne i niezbędne Ja, które jest najbardziej atrakcyjne. Naturalny Ty, bez warstw, dajesz wszystkie te dobre i uwodzicielskie wibracje przyciągania. Co więcej, wesołość sygnalizuje zalotne i drażniące podejście, które jest nieagresywne i mówi „chodź tu”. Uwodzenie to spontaniczność.

6. Znajdź w sobie humor

Dobre poczucie humoru wskazuje na dobrą osobowość, a dla mężczyzny i kobiety nie mają nic bardziej seksownego. Nie bierz rzeczy zbyt poważnie ani osobiście, nie reaguj. Bądź raczej dobrym duchem i pokaż, że możesz się drażnić, a także krytykować.

7. Bądź bezpośredni

Znajdź sposoby na intymność, które mają szczególne znaczenie tylko dla was dwojga. Na przykład: pisz listy, notatki i wysyłaj śmieszne kartki. Takie sposoby na uwodzenie dają efekt oczekiwania, zabawy i tajemniczości.

8. Zrelaksuj się

Redukcja stresu jest bardzo ważna dla skutecznego uwodzenia. Nie tylko powinieneś być zrelaksowany, ale warto zadbać o przyjazne usposobienie, które pomoże Twojemu partnerowi się zrelaksować. Jeśli masz problemy w tym obszarze, naucz się medytować, wykonuj progresywne ćwiczenia relaksacyjne, chodź na spacery, słuchaj muzyki i, co najważniejsze, śpij dobrze. Dzieci są nieznośne, kiedy nie mają dość snu, podobnie jak dorośli. Osoba wypoczęta i bezstresowa zawsze lepiej poradzi sobie w trudnych sytuacjach.

9. Bądź dobrym słuchaczem i okazuj zainteresowanie swoją randką

Zapytaj o historię życia partnera, zanim wylejesz wszystkie swoje żale. Ludzie uwielbiają mówić o sobie i lubią mówić, kim są. Jeśli jesteś dobrym słuchaczem, usłyszysz wszystko. Pamiętaj: zaufanie opiera się na doświadczeniu. Więc kiedy nadejdzie Twoja kolej na wypowiedź, lepiej rozważ to, co mówisz. Wtedy nie poczujesz się zraniony ani zdradzony, jeśli randka nie okaże się udana.

10. Zadbaj o higienę

Zwróć uwagę na swój wygląd, oddech i higienę ciała. Bez względu na to, jak słodki jesteś, jeśli higiena jest niewłaściwa, nigdy nie dotrwasz do drugiej randki. I bez względu na to, co słyszałeś, jeśli nie jesteś dumny ze swojego wyglądu, możesz mieć do czynienia z niepewnością lub niską samooceną.

11. Zadbaj o właściwy język ciała

Twój język ciała wskazuje, czy jesteś pewny siebie, czy nie. Bądź pewny siebie, uśmiechaj się i miej pozytywne nastawienie. Nie przesadzaj z flirtowaniem. Jeśli będziesz flirtować ze wszystkimi, nikt nie poczuje się wyjątkowy i doceniony. Uwodzenie to także umiar.

Wreszcie warto powiedzieć, że istnieje cienka granica między cierpliwością a wytrwałością. Daj swojej randce szansę na reakcję – nigdy nie naciskaj ani nie spiesz się z partnerem. Uwodzenie jest w twojej głowie, więc sposób, w jaki się prezentujesz, jest tym, jak inni będą cię postrzegać.

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.