Strona główna Związki Seks oralny – Jak zachęcić partnerkę

Seks oralny – Jak zachęcić partnerkę

4066
0
seks oralny
Warto być zawsze czystym i cierpliwym by swoją partnerkę zachęcić do seksu oralnego

Jeżeli nie chcesz, by seks oralny nie był w Twojej sypialni rzadkością, powinieneś zawsze być odpowiednio przygotowany i cierpliwy. Higiena i właściwe podejście to dwa niezbędne elementy udanego fellatio. Sprawdźmy zatem o czym warto pamiętać, chcąc czerpać wzajemną przyjemność z seksu oralnego.

Seks oralny to bardzo często wykorzystywana metoda gry wstępnej. Nie zawsze jednak partnerka ma na niego chęć, równie wysoką, co na klasyczne formy seksu. Kobiety często boja się i nie lubią podświadomie tego, czego nie znają lub się w przeszłości zraziły. Czy można a jakiś sposób zachęcić swoją kobietę do seksu oralnego?

Dlaczego seks oralny nie zawsze jest lubiany

Ludzie zwykle czują obawy, kiedy nie mają w czymś większych doświadczeń. Kobiety czasami uważają również, że seks oralny jest obrzydliwy, a innym razem po prostu, że mogą się zakrztusić. Boją się tego, że nie podołają, że nie będą wiedziały jak w ten sposób sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie. A co jeśli po nieudanym „lodziku” on zdecyduje, że chce znaleźć sobie inną partnerkę… Najważniejsze jest to, by kobieta odczuwała przyjemność angażując się w ten rodzaj seksu. By seks oralny sprawiał przyjemność nie można niczego robić na siłę. Ale jak do niego zachęcić?

Dbaj o higienę!

Seks oralny wymaga absolutnej czystości i higieny osobistej. Wielu panów wciąż jednak zapomina, że powinni umyć penisa po każdej wizycie w toalecie, a podczas wieczornej czy porannej kąpieli należy wyczyścić dokładnie powierzchnie pod napletkiem. W tym miejscu zawsze gromadzą się różnego rodzaju nieczystości, które w sytuacjach intymnych budzą totalne obrzydzenie. Wielu facetów obraża się, gdy słyszy od swojej partnerki sugestie na ten temat. Prawda jest jednak taka, że każda wydzielina, która gromadzi się pod skórką jest pożywką dla wielu bakterii. W rezultacie wywołuje nieprzyjemny zapach, zwyczajnie uniemożliwiający seks oralny. Taka sytuacja działa na kobiety naprawdę odrzucająco.

Chcesz, żeby Twoja kobieta z przyjemnością zajmowała się Twoim „instrumentem” przy okazji każdego stosunku seksualnego? Zadbaj przynajmniej o to, żeby nie było to dla niej udręką. W innym wypadku seks oralny będzie jedynie Twoim niespełnionym marzeniem.

Nie bądź chamski i bezczelny

Nie naciskaj… nigdy. Jeżeli chcesz zachęcić do seksu oralnego, a nie zmusić, zawsze bądź cierpliwy. Jeśli będzie na to gotowa, sama to zrobi, bez pytania. Nie zastanawiaj się wreszcie kiedy to nastąpi. Nie mów jej „zejdź niżej”… Nie naciskaj. Nie bądź też zbyt bezczelny w swoim zachowaniu, kiedy już się zdecyduje, bo scena znana z erotycznych filmów na której mężczyzna trzyma kobietę za włosy i operuje swoim przyjacielem wcale nie jest dla niej przyjemna.Warto również zadbać o to, by seks oralny połączyć z pieszczotami partnerki.

Pamiętaj też o tym, że nie każda kobieta ma ochotę sprawdzać, jaką „długość” jest w stanie przyjąć jej gardło. Zdecydowała się na lodzika? Doceń to. Nie zmuszaj do testowania opcji głębokie gardło, bo jeżeli się do tego posuniesz – wbrew jej woli – możesz być pewien, że nigdy więcej nie sprawi Tobie przyjemności w ten sposób. Jeżeli chcesz, by fellatio częściej gościło w Twoim życiu staraj się nie sprawiać krzywdy i nie budzić odrazy.

Pozwól jej na eksperymenty

Powiedzmy, że osiągnąłeś swój cel. Zdecydowała się w końcu wziąć go do buzi i … działa… powoli ssie i rytmicznie się porusza.. zbyt wolno… zbyt płytko… Pozwól jej eksperymentować. Sama oceni czy to, co dla Ciebie robi, sprawia Tobie przyjemność. I jeszcze jedno. Coś za coś! Nie bądź nigdy bierny i licz wyłącznie na przyjemność w jedną stronę. Jeśli chcesz, by naprawdę chętnie to robiła, pokaż jej, że też Cię na to stać. Wypróbujcie pozycję 69, podczas której możecie się wzajemnie pieścić oralnie. Jeżeli będziesz potrafił odpowiednio zadowolić swoją kobietę, ona na pewno podejmie próbę realizacji Twoich łóżkowych pragnień.

Seks oralny a orgazm

No właśnie… Jeżeli udało jej się oswoić z seksem oralnym i chętnie zajmuje się Twoim przyjacielem, ale gdy tylko czuje, że zaraz nastąpi kulminacyjny punkt programu rezygnuje z dalszych pieszczot. Co wtedy? Jeśli chcesz zachęcić do seksu oralnego swoją kobietę, daj jej wybór. O ile nie ma ochoty, byś skończył w jej ustach, po prostu zakończcie zabawę i przejdźcie na „inny teren”. Sposobów na osiągnięcie satysfakcji w seksie jest bardzo wiele. Jeżeli jednak dobrze podejdzie się do sprawy, również seks oralny może być przyjemnością dla obu stron!

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.