Strona główna Związki Jakie są ulubione pozycje mężczyzn

Jakie są ulubione pozycje mężczyzn

6314
4
ulubione pozycje mężczyzn
W seksie warto korzystać z wielu różnych pozycji

Chcesz może dodać trochę pikanterii i podgrzać nieco atmosferę w swojej sypialni? Doprowadź swojego faceta do szaleństwa korzystając z pozycji, które mężczyźni absolutnie kochają. Mogą one zmienić rutynowy seks w zupełnie inne doznania. Sprawdźmy zatem jakie są ulubione pozycje mężczyzn podczas zbliżenia.

Zasadniczo udany seks w dużej mierze zależy od sfery uczuciowej oraz intymności, ale wzbogacenie repertuaru pozycji wnosi nutę odmienności oraz przyczynia się do większego zadowolenia. Zmiana pozycji jest częścią zabawy, a prawdziwą korzyścią jest wzmocnienie relacji oraz odkrywanie siebie w różnych warunkach. Warto jednak pamiętać, by każde zbliżenie poprzedzała pełna napięcia gra wstępna.

Ulubione pozycje mężczyzn podczas seksu

Podobnie jak kobiety, także mężczyźni mają swoje ulubione pozycje podczas zbliżenia. Kojarzone są one często z potrzebą dominacji, ale nie zawsze. Czasami wynikają z możliwości doceniania kształtów i uroku swojej partnerki, lub też z lepszego odczuwania fizycznego przyjemności. Sprawdźmy zatem, jakie są ulubione pozycje mężczyzn.

Kobieta na górze

Zapytaj swojego mężczyznę co go kręci w sypialni, a najprawdopodobniej Ci odpowie. Ta pozycja ustawia kobietę jakby w fotelu kierowcy, dokładnie w sposób oczekiwany przez większość facetów. Skorzystaj z możliwości kontroli i narzuć swoje tempo ruchu jakie lubisz. Ręce powinny mieć swobodę dotyku i możliwość przemieszczania po ciele. Panowie uwielbiają patrzyć więc urządź show, które doprowadzi go do szaleństwa. Masz w tej pozycji wielkie pole do popisu.

Pozycja na misjonarza

Ta standardowa pozycja jest ceniona przez mężczyzn gdyż daje im większą kontrolę nad partnerką. Biodra mają dużą swobodę ruchu i można zasłaniać usta lub oczy. Faceci lubią również podgryzać uszy oraz całować szyję. Tempo ruchu może być wspólnie podtrzymywane, a ewentualne zmiany mogą być sygnalizowane przez dotyk bioder partnera. Takie ustawienie daje bliski dystans twarzy i bardzo wzmacnia doznania poprzez słyszenie swoich oddechów.

Odwrócony jeździec

Ta odwrócona odmiana pozycji z kobietą na górze jest uwielbiana przez facetów z przynajmniej dwóch powodów. Daje ona jemu świetny widok, podobnie do pozycji na pieska. Jednak to kobieta jest w sytuacji kontrolującej. Takie ułożenie ciał nie daje wielkich możliwości do dotykania ciała i nie ma kontaktu wzrokowego ale jest świetnym kontrastem dla bardziej klasycznych pozycji. Kobieta może również czasem spoglądać za siebie i wzmacniać przekaz mimiką lub słowami.

Czytaj dalej

4 KOMENTARZE

  1. Osobiście zdecydowanie polecam „odwróconego jeźdźca”. Pozycja która jest niesamowicie podniecająca oraz dająca mnóstwo rozkoszy.

  2. Ja najbardziej lobię od tyłu i wtedy chwycić za włosy. Ciało kobiety układa się wtedy w łuk. Super uczucie…

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.