Strona główna Związki 7 pozycji które uwielbiają mężczyźni

7 pozycji które uwielbiają mężczyźni

2629
4
PODZIEL SIĘ
pozycji
W seksie warto korzystać z wielu różnych pozycji

Chcesz może dodać trochę pikanterii i podgrzać nieco atmosferę w swojej sypialni? Doprowadź swojego faceta do szaleństwa korzystając z pozycji, które mężczyźni absolutnie kochają.

Zasadniczo udany seks w dużej mierze zależy od sfery uczuciowej oraz intymności, ale wzbogacenie repertuaru pozycji wnosi nutę odmienności oraz przyczynia się do większego zadowolenia. Zmiana pozycji jest częścią zabawy, a prawdziwą korzyścią jest wzmocnienie relacji oraz odkrywanie siebie w różnych warunkach. Warto jednak pamiętać, by każde zbliżenie poprzedzała pełna napięcia gra wstępna.

Kobieta na górze

Zapytaj swojego mężczyznę co go kręci w sypialni, a najprawdopodobniej Ci odpowie. Ta pozycja ustawia kobietę jakby w fotelu kierowcy, dokładnie w sposób oczekiwany przez większość facetów. Skorzystaj z możliwości kontroli i narzuć swoje tempo ruchu jakie lubisz. Ręce powinny mieć swobodę dotyku i możliwość przemieszczania po ciele. Panowie uwielbiają patrzyć więc urządź show. Masz w tej pozycji wielkie pole do popisu.

Na misjonarza

Ta standardowa pozycja jest ceniona przez mężczyzn gdyż daje im większą kontrolę nad partnerką. Biodra mają dużą swobodę ruchu i można zasłaniać usta lub oczy. Faceci lubią również podgryzać uszy oraz całować szyję. Tempo ruchu może być wspólnie podtrzymywane, a ewentualne zmiany mogą być sygnalizowane przez dotyk bioder partnera. Takie ustawienie daje bliski dystans twarzy i bardzo wzmacnia doznania poprzez słyszenie swoich oddechów.

Odwrócony jeździec

Ta odwrócona odmiana pozycji z kobietą na górze jest uwielbiana przez facetów z przynajmniej dwóch powodów. Daje ona jemu świetny widok, podobnie do pozycji na pieska. Jednak to kobieta jest w sytuacji kontrolującej. Takie ułożenie ciał nie daje wielkich możliwości do dotykania ciała i nie ma kontaktu wzrokowego ale jest świetnym kontrastem dla bardziej klasycznych pozycji. Kobieta może również czasem spoglądać za siebie i wzmacniać przekaz mimiką lub słowami.

Czytaj dalej

4 KOMENTARZE

  1. Osobiście zdecydowanie polecam „odwróconego jeźdźca”. Pozycja która jest niesamowicie podniecająca oraz dająca mnóstwo rozkoszy.

  2. Ja najbardziej lobię od tyłu i wtedy chwycić za włosy. Ciało kobiety układa się wtedy w łuk. Super uczucie…

Dodaj swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.