Strona główna Związki 7 pozycji które uwielbiają mężczyźni

7 pozycji które uwielbiają mężczyźni

3525
4
PODZIEL SIĘ
pozycji
W seksie warto korzystać z wielu różnych pozycji

Chcesz może dodać trochę pikanterii i podgrzać nieco atmosferę w swojej sypialni? Doprowadź swojego faceta do szaleństwa korzystając z pozycji, które mężczyźni absolutnie kochają.

Zasadniczo udany seks w dużej mierze zależy od sfery uczuciowej oraz intymności, ale wzbogacenie repertuaru pozycji wnosi nutę odmienności oraz przyczynia się do większego zadowolenia. Zmiana pozycji jest częścią zabawy, a prawdziwą korzyścią jest wzmocnienie relacji oraz odkrywanie siebie w różnych warunkach. Warto jednak pamiętać, by każde zbliżenie poprzedzała pełna napięcia gra wstępna.

Kobieta na górze

Zapytaj swojego mężczyznę co go kręci w sypialni, a najprawdopodobniej Ci odpowie. Ta pozycja ustawia kobietę jakby w fotelu kierowcy, dokładnie w sposób oczekiwany przez większość facetów. Skorzystaj z możliwości kontroli i narzuć swoje tempo ruchu jakie lubisz. Ręce powinny mieć swobodę dotyku i możliwość przemieszczania po ciele. Panowie uwielbiają patrzyć więc urządź show. Masz w tej pozycji wielkie pole do popisu.

Na misjonarza

Ta standardowa pozycja jest ceniona przez mężczyzn gdyż daje im większą kontrolę nad partnerką. Biodra mają dużą swobodę ruchu i można zasłaniać usta lub oczy. Faceci lubią również podgryzać uszy oraz całować szyję. Tempo ruchu może być wspólnie podtrzymywane, a ewentualne zmiany mogą być sygnalizowane przez dotyk bioder partnera. Takie ustawienie daje bliski dystans twarzy i bardzo wzmacnia doznania poprzez słyszenie swoich oddechów.

Odwrócony jeździec

Ta odwrócona odmiana pozycji z kobietą na górze jest uwielbiana przez facetów z przynajmniej dwóch powodów. Daje ona jemu świetny widok, podobnie do pozycji na pieska. Jednak to kobieta jest w sytuacji kontrolującej. Takie ułożenie ciał nie daje wielkich możliwości do dotykania ciała i nie ma kontaktu wzrokowego ale jest świetnym kontrastem dla bardziej klasycznych pozycji. Kobieta może również czasem spoglądać za siebie i wzmacniać przekaz mimiką lub słowami.

Czytaj dalej

1
2
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzerwone wino – Jakie daje zdrowotne korzyści
Następny artykułCzosnek – 5 głównych właściwości zdrowotnych
Redakcja serwisu to grupa specjalistów z wielu dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z czytelnikami. Wśród nich znaleźć można psychologów, kosmetologów, dietetyków czy pracowników służby zdrowia. Często publikujemy również artykuły podmiotów zewnętrznych, których profesjonalizm nie budzi żadnych wątpliwości. Nasza redakcja zawsze stara się znaleźć najbardziej interesujące i ważne dla czytelników tematy. Mamy również nadzieję, że publikowane przez nas treści zawsze będą pomocne i inspirujące. Niezmiennie zależy nam najbardziej na satysfakcji i zadowoleniu naszych czytelników.

4 KOMENTARZE

  1. Osobiście zdecydowanie polecam „odwróconego jeźdźca”. Pozycja która jest niesamowicie podniecająca oraz dająca mnóstwo rozkoszy.

  2. Ja najbardziej lobię od tyłu i wtedy chwycić za włosy. Ciało kobiety układa się wtedy w łuk. Super uczucie…

Dodaj swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.