Strona główna Związki Jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa

Jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa

9928
3
Musiesz wiedzieć jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa
Poznaj fakty o tym jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa

Każda kobieta powinna wiedzieć jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa. Uwodzenie to bowiem sztuka i umiejętność, którą można wyćwiczyć. Dowiedz się na co zwrócić szczególną uwagę, by zostać zapamiętaną i stać się obiektem najlepszych wspomnień.

Zacznij stosować metody, które sprawią, że twój mężczyzna będzie cię pragnął i pożądał, z każdym dniem coraz bardziej. Często stanowią one prostą drogę do łóżka i wielkiej satysfakcji ze wspólnego życia. Poniżej znajdziesz kilka porad, które wskażą ci, jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa.

Atrakcyjny wygląd prawie zawsze działa na mężczyzn

Mężczyznę łatwo podniecić odpowiednim wyglądem. Ubierz się więc seksownie – jest to oczywiście pojęcie względne. Musisz mieć pewne pojęcie na temat tego, co kręci twojego wybranka. Twój strój powinien być nie tylko atrakcyjny, lecz również podkreślać zalety figury. Bądź seksowna od wewnątrz i na zewnątrz, tj. zadbaj również o odpowiednią bieliznę.

Niektóre kolory są w oczach mężczyzn szczególnie uwodzicielskie – należy do nich czarny oraz czerwony. Pamiętaj, że większość ludzi to wzrokowcy i atrakcyjny wygląd to czynnik kluczowy, by doprowadzić mężczyznę do szaleństwa. Oczywiście atrakcyjny nie musi oznaczać przesadnie wystrojony, wyzywający lub seksowny. Ważne jest, by wpasowywał się w gust i był adekwatny do Twoich zamiarów.

Buduj nastrój za pomocą oświetlenia

Wzmocnij swoją uwodzicielską siłę, posługując się przyćmionym światłem, które rozluźnia atmosferę. Patrząc na to z bardziej praktycznej strony, półmrok ukryje wszelkie zmarszczki i niedoskonałości cery. Świece, w szczególności te zapachowe, tworzą magiczny nastrój. Możesz doprowadzić mężczyznę do szaleństwa dzięki zbudowaniu nastroju tajemnicy i niepewności. Większość z nich uwielbia wszelkie gry i przekomarzania. Światło może być świetnym pomocnikiem w budowaniu odpowiedniej atmosfery. Scenariusz zawsze należy do Ciebie.

Otul się zapachem

Nie oznacza to jednak, że powinnaś się z nim obnosić. Wybierz coś subtelnego i delikatnego. Najważniejsze, aby perfumy komponowały się z Twoim naturalnym zapachem ciała, nie zaś maskowały go. Jeżeli będziesz używać zbyt dużo wody toaletowej lub perfum, zapach może stać się przytłaczający i raczej zniechęci mężczyznę. Delikatny zapach sprawi, że mężczyzna będzie chciał wtulić się w ciebie mocniej, aby móc go lepiej poczuć.

Możesz spróbować rozbudzić jego zmysły nakładając na siebie kilka zapachowych „warstw”. Na początek weź kąpiel z aromatycznym olejkiem. Następnie, jeśli używasz pudru, nałóż kosmetyk o zapachu komponującym się z poprzednim. Podobnie postąp w przypadku perfum, pamiętaj jednak, aby nie skrapiać nimi bezpośrednio ubrań czy skóry. Rozpyl przed sobą mgiełkę, a następnie zrób krok do przodu.

Jeśli chcesz doprowadzić mężczyznę do szaleństwa przede wszystkim bądź aktywna

Nie wystarczy leżeć z rozchylonymi nogami. Bądź zmysłowa i uwodzicielska. W intymnych chwilach każda kobieta powinna umieć przejąć kontrolę i doprowadzić mężczyznę do szaleństwa. Wywoływanie u faceta żądzy nie ogranicza się do stosunku płciowego. Wybierz się na wycieczkę po jego ciele. Zlokalizuj jego strefy erogenne. U różnych mężczyzn będą się one rozkładać zupełnie inaczej. Użyj dłoni, palców, ich koniuszków, skóry, języka… Baw się. Dotykaj go i pozwól mu się dotykać. Bądź delikatna, a jednocześnie wyczulona na jego werbalne i niewerbalne sygnały, zachęcające do mocniejszej stymulacji.

Nie rozbieraj się zbyt szybko

Drocz się z mężczyzną. Nie ma dokąd się spieszyć. Najpierw zdejmij wierzchnie części stroju, jedną po drugiej. Pomiędzy nimi rób krótkie przerwy. Daj mu trochę czasu, aby mógł na ciebie popatrzeć i pofantazjować, co będzie dalej. To zwiększy jego apetyt na łóżkowe igraszki. Wymyślną torturą dla niego będzie striptiz w miękkim lub przyciemnionym oświetleniu.

Używaj dźwięków

Mogą to być jęki rozkoszy. Nie duś ich w sobie. Wyzwól je, lecz nie wzmacniaj na siłę. Używaj słów. Niektórzy mężczyźni lubią niegrzeczne słówka, jest to jednak kwestia indywidualna. Kokietuj słowami. Pamiętaj, że możesz doprowadzić mężczyznę do szaleństwa dźwiękiem swoich ust oraz wyrazem przyjemności. Faceci lubią czuć, że dają rozkosz kobiecie.

Dowiedz się jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa poprzez własne eksperymenty i doświadczenia. Pamiętaj, że w uwodzeniu nie chodzi o proste pójście z kimś do łóżka. Jego ostatecznym celem jest wzbudzenie i podtrzymanie w mężczyźnie zainteresowania Tobą. To z kolei samo pójście do łóżka zdecydowanie ułatwi.

Jeżeli macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

3 KOMENTARZE

  1. Pójście z mężczyzną do łóżka wcale nie podtrzymuje zainteresowania kobietą, ale ukierunkowuje go na seks. Trochę przyjemności, co jakiś czas i tyle. Ten artykuł pomija bliską relację, miłość, poświęcenie, troskę i inne ważne elementy związku a zajmuje się jedynie seksem, który jest ważny, ale wynika z rzeczy ważniejszych. Zatem drogie panie nie dajcie się oszukać.

    • To bardzo głębokie co piszesz ale chyba nie o tym jest artykuł. Jak rozumiem zamiarem autora było ograniczyć się do jednego aspektu, czyli spraw łóżkowych. A to że na dłuższą metę wiekszości to nie wystarcza to truizm.

  2. Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego.
    Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy 🙂

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.