Strona główna Związki Jaką faceci lubią bieliznę u kobiet

Jaką faceci lubią bieliznę u kobiet

357
3
PODZIEL SIĘ
faceci lubią bieliznę
Faceci lubią bieliznę która podkreśla kobiece kształty i pasuje do figury

Nie od wczoraj wiadomo, że faceci lubią bieliznę u kobiet. Jest to niewątpliwe jeden z podstawowych atrybutów seksownego wyglądu, na który warto zwrócić uwagę.

Zazwyczaj to jaką faceci lubią bieliznę u kobiet zależy przede wszystkim od ich osobistych preferencji. Warto jednak pamiętać o podstawowych zasadach, którymi panie powinny się kierować przy wyborze seksownej bielizny.

Dlaczego bielizna jest tak ważna?

Niektóre kobiety zdają się zapominać o tym jak istotna jest noszona przez nie bielizna, w końcu na pierwszy rzut oka jej nie widać. Jednak warto pamiętać o tym, że odpowiednio dobrana bielizna, podkreśla kobiece kształty i jest to widoczne nawet gdy kobieta jest ubrana. Lepiej dobrany stanik to lepiej prezentujący się biust w bluzce czy sukience, lepiej dobrane majtki to apetyczniej prezentująca się pupa, również w spodniach.

Jeśli wydaje Ci się, że mężczyzn najbardziej rozpala widok roznegliżowanej kobiety to jesteś w błędzie. Faceci lubią bieliznę nie tylko ściągać, ale też na nią patrzeć! Dobrze skrojona, seksowna bielizna, to podstawa udanej gry wstępnej.

Bielizna ma podkreślać

Seksowna bielizna musi przede wszystkim podkreślać kobiece kształty i krągłości. Żeby tak było musi być idealnie dopasowana! Nie ma nic bardziej odpychającego niż za duże majtki lub źle dopasowany stanik, coś takiego potrafi naprawdę zniekształcić kobiecą figurę.

W Polsce wciąż wiele kobiet nie zna swojego prawidłowego rozmiaru biustu, co skutkuje tym, że bardzo często paradujemy w źle dobranych biustonoszach. A to jest nie tylko niezdrowe i niewygodne, ale też nieestetyczne. Według większości ankiet przeprowadzanych wśród mężczyzn, faceci lubią bieliznę dopasowaną! To powinien być Twój priorytet przy doborze odpowiedniej bielizny.

Bielizna musi być kusząca

Faceci lubią bieliznę, która dużo odkrywa, ale też zakrywa pewne fragmenty ciała, pozostawiając wyobraźni pole do popisu. Mężczyzna widząc kobietę w seksownej bieliźnie szybciej się podnieci, niż wtedy gdy ma podane wszystko na tacy, a kobieta jest zupełnie naga.

Jaki rodzaj bielizny jest najlepszy?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć jaki rodzaj bielizny będzie najbardziej pobudzający dla mężczyzny. Często zależy to bowiem od jego indywidualnych preferencji, jedni myśląc o seksownej bieliźnie widzą tylko stringi, inni raczej seksowne figi, a jeszcze inni przyjemnie opinające pupę bokserki. Jeśli chcemy zrobić naszemu partnerowi przyjemność, warto zawczasu delikatnie wybadać jego preferencje.

Pamiętajmy jednak o tym by rodzaj majtek współgrał z naszą figurą, nie każda kobieta prezentuje się apetycznie w stringach, nie każda też czuje się dobrze w tego typu bieliźnie. Kobieta musi czuć się w bieliźnie maksymalnie seksownie i kobieco, to właśnie wtedy emanuje z niej ten wyjątkowy czar! Stanik, dobierajmy zawsze odpowiednio do naszego rozmiaru. Jeśli nasze piersi nie są zbyt duże, zainwestujmy w biustonosz z push-up’em, a będziemy się czuć bardziej kobieco.

Bielizna to nie tylko majtki i stanik…

To prawda, że faceci lubią bieliznę. Ale jeszcze lepiej ma się sprawa z dodatkami! Mężczyźni kochają podwiązki, pończochy, pasy do pończoch, gorsety, haleczki… nie bój się eksperymentować, a Twój facet oszaleje z zachwytu! Zaskocz swojego partnera czymś nowym, jest to szczególnie ważne dla podnoszenia łóżkowej temperatury w wieloletnich związkach. Dzięki seksownej bieliźnie, nigdy nie poddacie się rutynie w życiu intymnym!

Kolory

Faceci lubią bieliznę przede wszystkim czerwoną, białą i czarną. Dobrze jest postawić na te klasyczną kolorystykę, ale za to poeksperymentować z formą bielizny. Raz załóż na siebie czerwoną, kipiącą erotyzmem bieliznę, a innym białą, iście anielską – to doprowadzi Twojego mężczyznę do szaleństwa! Takie bieliźniane szaleństwo działa nie tylko na facetów, ale też na kobiety! Poczujesz się atrakcyjniejsza, bardziej pewna siebie i odkryjesz w sobie ogromną uwodzicielską moc! Pamiętaj, że kolor ma niezwykłą moc, którą nie każdy świadomie dostrzega, ale często jej ulega!

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!