Strona główna Związki Jak zadowolić kobietę w łóżku

Jak zadowolić kobietę w łóżku

7868
5
zadowolić kobietę w łóżku
Żaby zadowolić kobietę w łóżku nie zawsze warto przestrzegać wszystkich reguł

Mniej doświadczeni i wyczuleni mężczyźni nie zawsze potrafią odczytywać i interpretować sygnały płynące od partnerki podczas seksu. Żeby zadowolić kobietę w łóżku należy w większym stopniu skupić się na wzajemnych doznaniach i komunikacji. Co zatem warto robić?

Seks ma być przyjemnością, nie przymuszonym aktem. Często jednak bywa tak, że mężczyzna nie stara się zbytnio spełniać łóżkowych zachcianek swojej partnerki. Co zrobić, żeby i ona była zadowolona? Jak zadowolić kobietę w łóżku?

Higiena to podstawa

Banał? Ależ skąd! Przychodzisz z pracy „wygłodniały”, ale zamiast rzucać się na obiad, który dla Ciebie przygotowała wolisz rzucić się na nią! Jesteś pewien, że i ona tego chce? Tu, i teraz? Zaspokoisz swoją potrzebę w trakcie krótkiego aktu seksualnego… a ona… poczuje się jak zabawka. Wykorzystana i porzucona kiedy będzie po wszystkim. Zrób coś, żeby tak nie było. Postaraj się swoją kobietę zadowolić w łóżku. Zacznij od szybkiego prysznica lub wspólnej kąpieli, a później…

Gra wstępna

Nie wszyscy mężczyźni o niej pamiętają. Rozgrzani do granic możliwości myślą tylko o jednym, by wreszcie sobie ulżyć. Tymczasem kobieta lubi długie kizianie, mizianie i namiętne pocałunki. Jeżeli chcesz zadowolić kobietę w łóżku, pomyśl także o jej potrzebach. Nie zastanawiaj się obsesyjnie nad tym jak powinna wyglądać gra wstępna, zaskocz ją czymś, pójdź na żywioł. Odwiedź najbliższy seks shop i przyjrzyj się bliżej jego ofercie. Znajdziesz tam mnóstwo erotycznych zabawek, ale i wyjątkową bieliznę. Może warto sprawić jej taki prezent?  Zwróć też uwagę, na erotyczne gry, które mogą stać się wstępem do wspaniałej zabawy. Dzięki nim oboje staniecie się bardziej śmiali.

Rozmawiaj z partnerką o jej potrzebach

Myślisz, że jesteś wyjątkowym kochankiem i  potrafisz zadowolić kobietę w łóżku? Jednak nie zauważyłeś nigdy, żeby z wielkim przejęciem oczekiwała kolejnego, bliższego kontaktu z Tobą. Jesteś pewien, że lubi, kiedy smyrasz ją za uchem? A może w zamian za to wolałaby, żebyś całował jej szyję? Zapytaj partnerki o jej erotyczne fantazje – wprost. Nie staraj się domyślić tego, co lubi. Rozmowa, taka zupełnie szczera,  pomoże wam bardziej się dopasować. Spełniajcie wzajemnie swoje potrzeby.

Magia słów

Czy rozmawiacie ze sobą w trakcie seksu? Nie wymieniacie oczywiście wielu zdań, ale pojawiają się często pojedyncze słowa… „Pragnę tego” np.. czy „mam na to ochotę”. Warto zastąpić je formą osobową mówią raczej „pragnę Ciebie” czy też „mam na Ciebie ochotę”. Krótkie słowa, rzucane w trakcie aktu seksualnego mogą być też wskazówką dla partnera np.: „szybciej”, „mocniej” itp. Większość mężczyzn chce usłyszeć podczas seksu jakimi są dobrymi kochankami. Może nawet warto czasem skłamać?!

A co z masturbacją?

Czasami by zadowolić kobietę w łóżku wystarczy skusić się na pieszczoty oralne. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób sprawić jej tym przyjemność poproś ją, żeby pokazała Tobie które miejsca są najbardziej wyczulona na dotyk oraz jak ich dotykać. Chociaż masturbacja jest tematem tabu naukowcy dowiedli na podstawie badań, że większość kobiet i mężczyzn z niej korzysta. Masturbacja może być ciekawą zachętą do gry wstępnej i późniejszego aktu seksualnego.

Zaskocz ją

Kobiety nie lubią monotonii. I choć najczęściej marzą o długich pocałunkach i pieszczotach w trakcie gry wstępnej to lubią być zaskakiwane. BARDZO LUBIĄ! Zatem jeśli zwykle jesteś delikatny i namiętny, spróbuj któregoś dnia dać jej w trakcie seksu klapsa. Sprawdź w jaki sposób to na nią zadziała. Jeżeli będzie zadowolona, będziecie mogli spróbować też innych niespodzianek. Bawcie się seksem, poznawajcie wzajemnie swoje ciała by dowiedzieć się, czego oczekuje wasz partner. Kiedy już idealnie się dopasujecie będziesz wiedział jak zadowolić kobietę w łóżku.

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

5 KOMENTARZE

    • oooo to jest dobra odpowiedź musi być punkt G a nie jakieś pierdo…… kotka za pomocom młotka co za idiota to wymyślił 100% zgadzam sie z Bartoszem

  1. Można baraszkować jak można, a jak urządzenie odmawia posłuszeństwa w kluczowym momencie, to człowiekowi głupio. Mnie na tyle często było głupio, że poszedłem z tym problemem do lekarza, bo żadne bodźce nie pomagały. Przepisał mi coś na potencję. Lek muszę powiedzieć zaskoczył mnie pozytywnie tym, że nie wymaga długiego czasu oczekiwania na to aż zacznie działać. Fajne też jest to, że jest w formie miętowej gumy do żucia. Erekcję daje mocną i sprawdza się super

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.