Strona główna Związki Fantazje seksualne – O czym marzą mężczyźni

Fantazje seksualne – O czym marzą mężczyźni

2455
1
PODZIEL SIĘ
fantazje seksualne
Fantazje seksualne mogą stanowić bardzo przyjemną odskocznię od codzienności

Fantazje seksualne to nie tylko domena mężczyzn. Mają oni jednak czasem specyficzne oczekiwania, które nie zawsze trafiają w gust kobiet. O czym najczęściej myślą faceci i jak by chcieli zaspokoić swoje żądze?

Każdy ma jakieś fantazje, również te, związane z cielesnością. I chociaż kobieca wyobraźnia lubi płatać figle, to fantazje seksualne w męskim wydaniu zwykle bije ją na łopatki. O czym najczęściej marzą mężczyźni?

Trójkącik…

A może i nawet czworokąt, czy pięciokąt? Mężczyźni lubią eksperymentować i kiedy kochają się ze swoją partnerką często mają fantazje seksualne, w których to wyobrażają sobie, jak miło by się czuli mając obok siebie jeszcze jakąś kobietę. W tym zakresie praktycznie nie ma ograniczeń. Większość mężczyzn przyznaje, że fantazje seksualne z wieloma kobietami równocześnie są dla nich bardzo atrakcyjne i chcieliby je kiedyś zrealizować. Nawet włączając w to swoją stałą partnerkę.

Seks z siostrą lub przyjaciółką

Nawet jeżeli masz wrażenie, że twój mężczyzna jest najbardziej ułożony i w stu procentach spełniasz jego fantazje seksualne to możesz się mylić. Panowie często myślą o przygodach. Nie zauważyłaś jak patrzy na twoją najlepszą przyjaciółkę. Chociaż nie utrzymują żadnych bliższych reakcji, to zdecydowanie widać, że wpadła mu w oko.

A może siostra? Przecież widzi ją tak często, wyobraźnia może działać. Nie martw się jednak, bo przeważnie mężczyzna, który ma tego typu fantazje seksualne nie pomija w nich również ciebie. Wzbudzanie w sobie nadmiernej podejrzliwości to droga donikąd. Znacznie lepiej jest zmienić nieco swoje przyzwyczajenia i popracować nad zerwaniem z rutyną w waszym łóżku.

Profesor od seksu

Oj tak, niedoświadczenie kobiety zwykle silnie działa na mężczyznę, jak płachta na byka. Oczywiście tych dojrzalszych. Nie mówiąc już o tym, że niektórzy panowie wprost marzą o tym, by móc przespać się z najprawdziwszą dziewicą. Nie każdy z nich ma fantazje seksualne związane również z całą tą otoczką – ona w szkolnym uniformie i okularkach, on elegancko ubrany pan profesor. Zwykle na mężczyzn działa sam fakt, że kobieta nie zna seksu, oraz że to właśnie on może ją w ten świat wprowadzić.

Młodsi mężczyźni zwykle myślą o nieco starszych i dojrzalszych kobietach. W wieku młodzieżowym najbardziej interesują się grupą wiekową kobiet, określaną mianem w żargonie jako MILF. Nie ma chyba również chłopaków, o zainteresowaniach heteroseksualnych, którzy nigdy nie myśleli o swoich dużo starszych nauczycielkach. Tego typu fantazje seksualne są niezwykle powszechne, co widać wyraźnie na podstawie statystyk internetowych witryn z pornografią.

Czytaj dalej

1
2
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTalent – 4 skuteczne sposoby na jego odkrycie
Następny artykułPrawidłowa waga ciała – Jak ją określić
Redakcja serwisu to grupa specjalistów z wielu dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z czytelnikami. Wśród nich znaleźć można psychologów, kosmetologów, dietetyków czy pracowników służby zdrowia. Często publikujemy również artykuły podmiotów zewnętrznych, których profesjonalizm nie budzi żadnych wątpliwości. Nasza redakcja zawsze stara się znaleźć najbardziej interesujące i ważne dla czytelników tematy. Mamy również nadzieję, że publikowane przez nas treści zawsze będą pomocne i inspirujące. Niezmiennie zależy nam najbardziej na satysfakcji i zadowoleniu naszych czytelników.

1 KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.