Strona główna Związki Fantazje seksualne – O czym marzą mężczyźni

Fantazje seksualne – O czym marzą mężczyźni

4524
1
fantazje seksualne
Fantazje seksualne mogą stanowić bardzo przyjemną odskocznię od codzienności

Fantazje seksualne to nie tylko domena mężczyzn. Mają oni jednak czasem specyficzne oczekiwania, które nie zawsze trafiają w gust kobiet. O czym najczęściej myślą faceci i jak by chcieli zaspokoić swoje żądze?

Każdy ma jakieś fantazje, również te, związane z cielesnością. I chociaż kobieca wyobraźnia lubi płatać figle, to fantazje seksualne w męskim wydaniu zwykle bije ją na łopatki. O czym najczęściej marzą mężczyźni?

Trójkącik…

A może i nawet czworokąt, czy pięciokąt? Mężczyźni lubią eksperymentować i kiedy kochają się ze swoją partnerką często mają fantazje seksualne, w których to wyobrażają sobie, jak miło by się czuli mając obok siebie jeszcze jakąś kobietę. W tym zakresie praktycznie nie ma ograniczeń. Większość mężczyzn przyznaje, że fantazje seksualne z wieloma kobietami równocześnie są dla nich bardzo atrakcyjne i chcieliby je kiedyś zrealizować. Nawet włączając w to swoją stałą partnerkę.

Seks z siostrą lub przyjaciółką

Nawet jeżeli masz wrażenie, że twój mężczyzna jest najbardziej ułożony i w stu procentach spełniasz jego fantazje seksualne to możesz się mylić. Panowie często myślą o przygodach. Nie zauważyłaś jak patrzy na twoją najlepszą przyjaciółkę. Chociaż nie utrzymują żadnych bliższych reakcji, to zdecydowanie widać, że wpadła mu w oko.

A może siostra? Przecież widzi ją tak często, wyobraźnia może działać. Nie martw się jednak, bo przeważnie mężczyzna, który ma tego typu fantazje seksualne nie pomija w nich również ciebie. Wzbudzanie w sobie nadmiernej podejrzliwości to droga donikąd. Znacznie lepiej jest zmienić nieco swoje przyzwyczajenia i popracować nad zerwaniem z rutyną w waszym łóżku.

Profesor od seksu

Oj tak, niedoświadczenie kobiety zwykle silnie działa na mężczyznę, jak płachta na byka. Oczywiście tych dojrzalszych. Nie mówiąc już o tym, że niektórzy panowie wprost marzą o tym, by móc przespać się z najprawdziwszą dziewicą. Nie każdy z nich ma fantazje seksualne związane również z całą tą otoczką – ona w szkolnym uniformie i okularkach, on elegancko ubrany pan profesor. Zwykle na mężczyzn działa sam fakt, że kobieta nie zna seksu, oraz że to właśnie on może ją w ten świat wprowadzić.

Młodsi mężczyźni zwykle myślą o nieco starszych i dojrzalszych kobietach. W wieku młodzieżowym najbardziej interesują się grupą wiekową kobiet, określaną mianem w żargonie jako MILF. Nie ma chyba również chłopaków, o zainteresowaniach heteroseksualnych, którzy nigdy nie myśleli o swoich dużo starszych nauczycielkach. Tego typu fantazje seksualne są niezwykle powszechne, co widać wyraźnie na podstawie statystyk internetowych witryn z pornografią.

Czytaj dalej

1 KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.