Strona główna Związki 5 rzeczy które partner chce usłyszeć w łóżku

5 rzeczy które partner chce usłyszeć w łóżku

1944
7
PODZIEL SIĘ
Co chce usłyszeć w łóżku
Dowiedz się czego twój partner chce usłyszeć w łóżku

Masz wątpliwości co twój partner chce usłyszeć w łóżku? Chcesz wzmocnić wzajemne doznania w bardzo prosty sposób? Dowiedz się co i jak należy mówić.

Dla przeciętnego faceta podczas seksu nie ma nic bardziej seksownego i podniecającego, niż głośna kobieta. Większość mężczyzn uwielbia słowne świntuszenie, które bardzo wzmacnia ich pożądanie. Poniżej przedstawiono podstawowe wskazówki, dzięki których zastosowaniu większość partnerów za tobą oszaleje i będzie wielokrotnie wracać myślami do waszego spotkania.

On

Większość facetów lubi myśleć o swoich umiejętnościach łóżkowych jako bardzo wysokich, a przynajmniej wystarczających. Uwielbiają być doceniani jako mężczyźni, a jednocześnie za samą umiejętność zaspokojenia kobiety. W podświadomości większości z nich kryje się pewien czujnik, który określa zakres spełnionego zadania. Głośna kobieta, wymawiająca czasem jego imię, daje dowód na właściwe zachowanie i spełnienie swojej roli.

Taki stan zapewnia jemu nie tylko czystą satysfakcję fizyczną własnego ciała, ale daje poczucie spełnienia obiektywnego. Głośne okrzyki kobiece dają facetom sygnał, że po prostu są dobrzy. To dlatego często partner chce usłyszeć w łóżku oznaki podniecenia kobiety. Doświadczona kobieta wie, że nie ważne jaka jest prawda o nim. Ważniejsze jest, że tymi prostymi zabiegami może z niego wycisnąć więcej wysiłku!

Akcja

Jeżeli kobiety są cichutko, wielu facetów często podejmuje inicjatywę i próbuje zadawać pytania. Najczęściej chcą wiedzieć: czy jest dobrze, czy nie popełnia błędu, czy nie boli, czy dostatecznie mocno, itp. Czasami takie rozmowy mogą być lekko żałosne i wytrącające z atmosfery, jednak wynikają one z niewłaściwej komunikacji niewerbalnej. Dobrze jest kiedy kobieta sama od siebie daje sygnały czy wszystko ok lub czy należy coś zmienić.

Niestety wiele kobiet jest bardzo pasywnych, zarówno w wykonywaniu ruchów, jak i na płaszczyźnie komunikacji. Należy pamiętać, iż do wzmocnienia doznań zawsze trzeba zmiany. Tylko ona pozwala zejść z utartego szlaku i wkroczyć na nieznaną polanę. Partner chce usłyszeć w łóżku normalne sygnały akceptacji i zaangażowania. Pasywne podejście nie może sprawiać satysfakcji na dłuższą metę. Zawsze to tym pamiętaj.

Twoje fantazje

W łóżku nie liczy się nic, co było powiedziane jedynie między wierszami. Należy być bardzo otwartym, asertywnym i wyrazistym w przekazie. Żeby seks był udany należy częściej mówić o swoich fantazjach i marzeniach. Nie ma nic gorszego, niż partnerzy bez oczekiwań lub z brakiem entuzjazmu. Należy pamiętać, że w udanym seksie najbardziej liczy się narastające napięcie. Żeby mogło ono dość do wysokiej skali, należy robić rzeczy prawdziwie pociągające. Na dłuższą metę fałsz uniemożliwia osiąganie pełnej satysfakcji. Pamiętaj, że mężczyźni uwielbiają fantazje seksualne kobiet, dlatego twój partner również będzie chciał usłyszeć w łóżku twoje najskrytsze pragnienia erotyczne!

Nawołuj i przymuszaj słownie

Mimo, iż dla większości ludzi seks jest sytuacją bardzo intymną, nie należy unikać wylewności wobec partnera. Głośno wypowiedziane chwilowe pragnienia, zwłaszcza w nowym związku, dodają niezwykłej pikanterii. Nie ma nic bardziej podniecającego jak nawoływanie partnera do określonych zachowań. Często stosuj zwroty typu:

„…jeeeeaaa… jesteś zajebisty… nie przerywaj… jesteś prawdziwym zwierzakiem… pokaż mamusi na co cię stać… daj mi to… doprowadzasz mnie do szału… uwielbiam cię czuć w środku… „.

Pamiętaj, że czasem treść słów nie ma takiej mocy co intonacja i moment ich wypowiedzi. Często partner chce usłyszeć w łóżku prawdziwe odczucia kobiety, a nietłumione pomruki czy udawane stękania. Nie krępuj się i przestań ograniczać. Zrelaksuj się całkowicie i popuść wodze swojej fantazji. Twój partner prawie na pewno tego chce, tylko czasem ciężko mu się do tego przyznać. Jeśli chcesz być szczęśliwa w łóżku musisz wyzbyć się pruderii. Nie wstydź się i pamiętaj że to naprawdę działa, a do tego podnosi libido twojego partnera!

Bądźcie kreatywni

Podobnie jak całe życie, seks jest rodzajem drogi. Polega ona na stałych poszukiwaniach i odkrywaniu siebie. Warto przy tym przyglądać się zarówno swoim reakcjom, jak i partnera. Należy zapewne dawać wyraźny sygnał swojemu zadowoleniu lub braku akceptacji. W łóżku może czasem dość do nieporozumień, gdy przekaż jest zbyt słaby. Wiele kobiet skarży się potem, że czegoś nie chciały. Być może to prawda, ale dawały sygnał zbyt mało wyraźny, tj. podobny do prowokacyjnego lub stanowiącego element gry. Nie bójcie się podejmować nowych prób i wchodzenia w nieznane. Jeżeli wyrazisz taką chęć, twój partner będzie zapewne zachwycony. Starajcie się czasem siebie zaskakiwać, a seks stanie się bardziej zmysłowy.

Pamiętaj przede wszystkim, że każdy facet jednak się czymś różni od pozostałych. Nie ma lepszych metod na udany seks jak pełna naturalność i brak zbędnych ograniczeń. Każdy partner zapewne chce usłyszeć w łóżku jak bardzo jest akceptowany i doceniany, dlatego twoja otwartość oraz namiętność będzie zawsze najlepszym wyrazem tego wszystkiego.

Jeżeli macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!