Strona główna Związki Wielkość penisa – Czy rzeczywiście ma znaczenie

Wielkość penisa – Czy rzeczywiście ma znaczenie

2146
0
wielkość penisa
Wielu facetów nie wierzy że wielkość ma znaczenie

Porównywanie własnej męskości z innymi jest niewątpliwie bardzo powszechnym faktem z życia bardzo wielu mężczyzn. A chyba wszyscy zastanawiali czy wielkość penisa ma znaczenie dla powodzenia w życiu seksualnym. Jaka jest prawda? Bez wątpienia warto nieco naświetlić pewne fakty.

Wokół tego, jak istotna dla jakości współżycia seksualnego jest wielkość penisa, narosło sporo szkodliwych mitów. A jaka jest prawda? Czy rzeczywiście rozmiar członka ma znaczenie? Czy duży rozmiar zapewnia bogate życie seksualne i większe powodzenie?

„Nie liczy się pędzel, a to jak nim malujesz”

To powiedzenie w 100% oddaje istotę problemu. Nawet najlepszy pędzel nie zatuszuje braku umiejętności, tak jak i gorszy pędzel, nie odbierze umiejętności jego właścicielowi. Warto o tym pamiętać! Oczywiście lepiej posługiwać się sprawnym i odpowiednim narzędziem, ale nigdy samodzielnie nie zapewni ono sukcesu.

Wielkość penisa jest ważna? Wszystko zależy od Was

Prawda jest taka, że to czy rzeczywiście wielkość penisa ma znaczenie, zależy przede wszystkim od Was. Jeśli mężczyzna uzna, że jest i będzie słaby w łóżku, bo jego penis odstaje rozmiarem od standardów, to tak właśnie będzie. Jeśli kobieta uzna, że mężczyzna nie jest w stanie jej zaspokoić, bo jego penisowi brakuje kilku cm, to tak właśnie będzie! W seksie najbardziej liczy się technika i umiejętności, czyli coś czego można się z czasem nauczyć, a nie wielkość penisa, z którą mężczyźni się rodzą.

Większy penis to czasem też problem

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że czasem wielkość penisa ma znaczenie z zupełnie odwrotnego powodu. Zdarzają się takie sytuacje gdy członek jest po prostu zbyt duży, a tym samym funduje partnerce więcej bólu niż przyjemności. I choć problemy te diametralnie się od siebie różnią, to recepta jest identyczna: trzeba zmienić technikę, choćby przez poszukanie bardziej dogodnych pozycji. I tak źle, i tak niedobrze…

Długość czy grubość penisa?

Wbrew pozorom, dla wielu kobiet ważniejsza od długości, jest grubość męskiego członka. Podobno im penis ma większy obwód, tym kobieta doświadcza większej stymulacji… Należy jednak pamiętać, że wszystko zależy od indywidualnych preferencji pań. Warto wspomnieć, że z anatomicznego punktu widzenia, największe znaczenie dla przyjemności kobiety ma pierwsze kilka cm pochwy, a więc nawet z pozoru mały penis może dać kobiecie ogromna przyjemność. Duży członek zawsze będzie miał jednak przewagę marketingową. Tylko czy jego właściciel będzie w stanie spełnić wygórowane oczekiwania i w pełni zadowolić kobietę… Z tym już bywa różnie!

Czytaj dalej

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.