Strona główna Zdrowie i uroda Praktyczne zalety przedłużania rzęs metodą 1:1

Praktyczne zalety przedłużania rzęs metodą 1:1

295
0
predłużanie rzęs
fot. materiały prasowe

Z gęstych, długich rzęs naturalnych cieszyć się mogą tylko nieliczne panie. Szczęśliwie jest na to sposób i to bardzo łatwo dziś dostępny, czyli przedłużanie rzęs metodą 1:1. Dla wszystkich osób, które początkowo mogą się bać przedłużania rzęs metodą 2/3D, 4/5D poleca się właśnie przedłużanie metodą 1:1. Nazwa oddaje zupełnie sposób wykonywania zabiegu, czyli doklejenie jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej. Jakie są praktyczne zalety tego sposobu przedłużania?

 

Zabieg jest stosunkowo szybki i dostępny

W porównaniu do zabiegów zagęszczania rzęs czy metody ⅔ czas zabiegu jest znacznie krótszy. Nie oznacza to, że spędzimy na fotelu w salonie kosmetycznym mniej niż półtorej godziny, ale jak na pierwszy raz na pewno nie odczujemy braku satysfakcji z efektów. Popularność zabiegu 1:1 sprawiła, że jest on dostępny w licznych gabinetach. Uważać warto jedynie na to, by nie skusić się na zabieg o połowę tańszy niż taki wykonywany na markowych jak Noble Lashes produktach. Wysoka jakość rzęs i precyzja ich aplikacji zależy w dużej mierze od efektu i trwałości zabiegu.

Oszczędzasz codziennie po kilka minut w trakcie makijażu

Może się wydawać, że pomalowanie rzęs to przecież jeden z krótszych elementów porannego make up`u. 2-3 minuty? Pewnie nie więcej, ale jednak jeśli nie musimy poświęcać tego czasu rzęsom, możemy wykorzystać go inaczej.

Wstajesz piękniejsza!

Niewyspanie to jedna z chorób naszych czasów, zaś jej pierwszym widocznym, negatywnym efektem jest oczywiście małe oko, które widzimy jako pierwsze podczas porannej wizyty w łazience. Mając sztuczne rzęsy o naturalnym wyglądzie, nie ma z tym problemu, bo od razu rano rzęsa wygląda jak umalowana, co pozytywnie wpływa na wygląd nie tylko oka, ale i całej twarzy.

Wygląd rzęs jest bardzo naturalny

W porównaniu do innych metod przedłużania czy zagęszczania rzęs, metoda 1:1 daje najbardziej naturalny efekt. Co więcej, pozbywanie się rzęs w ich naturalnym procesie też nie będzie drastycznie wiele zmieniać w naszym wyglądzie. Rzęsy będą wypadać po kolei i jeśli są odpowiednio pielęgnowane, to tempo nie będzie przez nas w ogóle zauważone.

Zabieg nie należy do najdroższych

Co prawda zabiegi kosmetyczne, w tym te na pograniczu medycyny estetycznej nie są tanie. Jednak w przypadku przedłużania metodą 1:1 cena nie będzie aż tak przerażająca. W zależności od regionu, jakości sztucznych oraz klasy salonu, koszt przedłużania będzie wahał się od 150 do 300 zł. Za kolejne uzupełnienia zapłacimy zaś od 70 do 150 zł. Oczywiście to kwoty wielokrotnie wyższe niż cena najtańszego tuszu do rzęs, jednak w efekcie zabiegu przedłużania “dostajemy” gotowe do noszenia na co dzień rzęsy, których przez jakiś czas nie trzeba będzie w ogóle malować.

Niezależnie od wybranej metody przedłużania rzęs zawsze pamiętajmy o ich prawidłowej pielęgnacji. Jeśli o tym zapomnimy, narażamy nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim zdrowie naszych oczu.

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.