Strona główna Technologia Jak działa abonament w parze w nju mobile?

Jak działa abonament w parze w nju mobile?

415
0
nju mobile
Zdjęcie: pixabay.com

Co dwie głowy to nie jedna! Nju mobile przygotowało specjalną ofertę dla par – 19 zł za nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB internetu mobilnego na start. Dowiedz się, jak skorzystać z abonamentu dla dwojga w nju mobile!

Jak stworzyć parę w nju mobile?

Stworzenie pary w nju mobile (https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi) jest prostsze, niż myślisz. Jeżeli jesteś nowym klientem, możesz od razu kupić dwa numery połączone w parę. Wystarczy, że składając zamówienie on-line, wybierzesz opcję 29+9 zł. 29 zł to opłata za usługę „bez limitu 29 zł”, która włączona jest na numerze głównym, a 9 zł to opłata za dodatkowy numer, z którym będziesz dzielił abonament.

Po wypełnieniu formularza on-line kurier dostarczy na wskazany przez Ciebie adres wszystkie niezbędne dokumenty oraz dwie uniwersalne karty SIM. W zależności od potrzeby możesz wyłamać z niej kartę mini SIM, micro SIM lub nano SIM. Nie musisz martwić się, czy karta będzie pasowała do Twojego smartfona! Jeżeli zdecydujesz się zachować swój dotychczasowy numer, możesz oczywiście przenieść go do nju na abonament. Realizując zamówienie, warto zdecydować się na elektroniczną fakturę – zostaniesz zwolniony z opłaty aktywacyjnej w wysokości 20 zł, a wspólny rachunek za dwa numery będzie trafiał bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową. Ekologiczne i ekonomiczne!

Z oferty dla par mogą oczywiście też skorzystać obecni klienci nju. Za pośrednictwem strony nju mobile możesz dokupić numer dodatkowy, z którym będziesz dzielił miesięczny abonament. Opłata za drugi numer wynosi 9 zł miesięcznie. Jeśli na numerze głównym korzystasz z innej usługi niż „bez limitu 29 zł” nie ma problemu, możesz zlecić jej włączenie w każdym momencie. Możesz zrobić to na dwa sposoby. Usługę „bez limitu” możesz aktywować on-line – tę opcję znajdziesz w zakładce „usługi”, która widoczna jest po zalogowaniu na konto abonenta na stronie nju mobile. Możesz także wysyłać darmowego SMS-a o treści START na numer 80422. Usługa aktywowana na numerze głównym działa również na numerze dodatkowym.

Bez limitu 29 zł – korzystaj bez ograniczeń!

Jak działa usługa „bez limitu 29 zł”? To proste! Po jej włączeniu użytkownikowi numeru głównego i dodatkowego przysługują nielimitowane połączenia telefoniczne oraz wiadomości SMS i MMS w Polsce i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. W ramach usługi „bez limitu 29 zł” otrzymujesz również 10 GB internetu mobilnego do podziału na dwie osoby – po pół roku limit wzrasta do 20 GB a później nawet do 30 GB.

Do abonamentu dla par możesz dobrać kogo tylko zechcesz! Wśród Twoich znajomych i rodziny na pewno znajdzie się ktoś, kto chciałby dzielić z Tobą opłatę za telefon. Razem co miesiąc płacicie 29 zł + 9 zł, czyli 38 zł. Kwota ta rozkłada się na dwóch użytkowników – oznacza to, że miesięczna wysokość abonamentu w nju wynosi 19 zł na osobę. W ramach tej kwoty otrzymujecie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i na start paczkę 10 GB danych do podziału (później nawet 30 GB).

Im dłużej w nju, tym więcej GB

Jeżeli regularnie korzystasz z serwisów streamingowych i za ich pośrednictwem słuchasz muzyki bądź oglądasz filmy i seriale on-line, doskonale wiesz, jak szybko „znikają” dane komórkowe. Nju mobile wychodzi naprzeciw użytkownikom, którzy aktywnie używają internetu mobilnego. Specjalnie dla nich stworzona została oferta „im dłużej, tym lepiej”. Dzięki niej możesz zyskać dodatkowe GB transferu. Przyznawane są one w zależności od długości Twojego stażu w sieci. Im dłużej w nju mobile, tym lepiej! Po pół roku dotychczasowy limit danych, który w ofercie „bez limitu 29 zł” wynosi 10 GB, wzrośnie do 20 GB, po roku – do 25 GB, a po dwóch latach – do 30 GB!

Usługa „im dłużej, tym lepiej” włącza się automatycznie w momencie aktywacji numeru w nju na abonament. W przypadku oferty w parze włacza się w momencie aktywacji numeru głównego. Jeśli korzystasz już z nju, a nie masz włączonej tej usługi warto to zrobić. n Usługę „im dłużej, tym lepiej” możesz włączyć, wysyłając SMS-a o treści AKT pod bezpłatny numer 8021. Możesz też aktywować ją z poziomu konta abonenta na stronie nju mobile.

Artykuł sponsorowany

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.