Strona główna Styl życia Francuski akcent w nowej kolekcji H&M. Isabel Marant współpracuje ze znaną sieciówką.

Francuski akcent w nowej kolekcji H&M. Isabel Marant współpracuje ze znaną sieciówką.

346
0
kolekcja H&M
Piękne kolory i faktury w nowej kolekcji H&M.

Isabel Marant Collection dla H&M będzie miało premierę 14 listopada 2013 r. w ok. 250 sklepach na całym świecie oraz online. Francuska projektantka znana jest głównie z damskich kolekcji, ale tym razem stworzyła również linię dla mężczyzn.

 

nowa kolekcja H&M-1
Piękne kolory i faktury w nowej kolekcji H&M.

Wiadomo już czego można się spodziewać. Styl Isabel Marant opiera się szeroko na paryskich wpływach, z nutą szyku dnia codziennego. Miesza się tu styl miejski, elegancja oraz duch bohemy, a także rock’n’rolla. Nowa kolekcja H&M będzie jednoznacznie kojarzona z prawdziwym francuskim urokiem.

nowa kolekcja H&M-2
W nowej kolekcji H&M lansowane są również ciemniejsze kolory.

Co będzie interesujące i charakterystyczne? Przede wszystkim spodnie –  wyszczuplone i z aplikacjami. Nowa linia zachęcać będzie również do noszenia nakryć głowy, w szczególności kapeluszy. Wystąpią również luźne bluzki, przewymiarowane kurtki oraz buty z frędzlami. Można zapewne przypuszczać, że nowa propozycja H&M będzie bardzo udana, a w sklepach szybko może zabraknąć najbardziej popularnych rozmiarów! Czekamy z wielką ciekawością!

nowa kolekcja H&M-3
Jasne kolory są również silną stroną kolekcji H&M.
Poprzedni artykułEndorfiny – Co zrobić by zalały Twój organizm
Następny artykułNapój na przeziębienia – Najlepsze przepisy
Redakcja serwisu to grupa specjalistów z wielu dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z czytelnikami. Wśród nich znaleźć można psychologów, kosmetologów, dietetyków czy pracowników służby zdrowia. Często publikujemy również artykuły podmiotów zewnętrznych, których profesjonalizm nie budzi żadnych wątpliwości. Nasza redakcja zawsze stara się znaleźć najbardziej interesujące i ważne dla czytelników tematy. Mamy również nadzieję, że publikowane przez nas treści zawsze będą pomocne i inspirujące. Niezmiennie zależy nam najbardziej na satysfakcji i zadowoleniu naszych czytelników.

Dodaj swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.