Strona główna Styl życia Primark prezentuje swoją kolekcję Jesień / Zima 2013

Primark prezentuje swoją kolekcję Jesień / Zima 2013

172
0
PODZIEL SIĘ
primark
Najnowszą kolekcję Primark większość krytyków uznaje za udaną

Brytyjczycy mają szczęście, że jest u nich Primark. Kto zna tę markę ten wie, że jest to obecnie król sprzedaży detalicznej w branży odzieżowej. Oczywiście nie należy spodziewać się wygórowanej jakości, ale ceny czasami powalają swoim niskim poziomem.

Niewątpliwie jest to czarny koń ostatnich czasów. Szeroka oferta, bardzo przystępne ceny, dobre lokalizacje sklepów dają niebywały wzrost rynku.  Uznaje się, że Primark jest królem w uzyskiwanym współczynniku cena do jakości. Ludzie nie zawsze oczekują tego samego, czasem liczy się duża dostępność i oryginalność.

 

primark
Primark pokazał w tym sezonie interesującą stylizację, zwieloma etnicznymi dodatkami.

Ostatnio Primark wydał swój nowy katalog Jesień / Zima 2013 czeszący się dobrymi ocenami. Ceny zaczynają się od 6 funtów (ok. 30 zł), do maksymalnie tylko 30 funtów (ok. 150 zł). Nie ma wątpliwości, że klienci będą mogli osiągnąć niewiarygodne efekty stylistyczne za grosze. W kolekcji zastosowano  głównie ciemne palety kolorów, z dominującym stylem grunge. Wiele tematów wiąże  tartan, skóry i luksusowe tekstury w centralnych punktach. Występuje również dzika strona stylizacji dająca niezwykłe zestawienia. W ofercie można odnaleźć wiele produktów do złudzenia przypominających najlepsze propozycje topowych firm odzieżowych.

Co sądzisz o tej ofercie? Czy również uważasz tę kolekcję za udaną?

Primark

Primark-aw13-3

 Primark-aw13-4

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDlaczego dziecko płacze?
Następny artykułEndorfiny – Co zrobić by zalały Twój organizm
Redakcja serwisu to grupa specjalistów z wielu dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z czytelnikami. Wśród nich znaleźć można psychologów, kosmetologów, dietetyków czy pracowników służby zdrowia. Często publikujemy również artykuły podmiotów zewnętrznych, których profesjonalizm nie budzi żadnych wątpliwości. Nasza redakcja zawsze stara się znaleźć najbardziej interesujące i ważne dla czytelników tematy. Mamy również nadzieję, że publikowane przez nas treści zawsze będą pomocne i inspirujące. Niezmiennie zależy nam najbardziej na satysfakcji i zadowoleniu naszych czytelników.

Dodaj swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.