Strona główna Styl życia Reklama społeczna która dociera do serca

Reklama społeczna która dociera do serca

1828
0
reklama społeczna
Poruszająca reklama społeczna na temat złego traktowania zwierząt

Przedstawiamy niesamowite przykłady reklamy społecznej, które ukazują prawdziwe i poruszające problemy w zakresie ochrony przyrody. Większość ludzi ma pełną świadomość ich istnienia, jednak pozostaje w pewnym znieczuleniu i odrętwieniu, często spowodowanym natłokiem zbyt wielu informacji. Często również trudno ludzi przekonać do realnych działań, bez silnego przekazu, również artystycznego.

Światowe organizacje społeczne starają się jednak współpracować z najlepszymi agencjami reklamowymi i tworzą na prawdę wzruszające i przejmujące reklamy społeczne. Poznajmy jedne z najważniejszych, które ukazały się w ostatnim czasie.

1Niektóre zwierzęta są traktowane jak śmieci

Źródło: http://www.ruflanz.ch/clients/tier-im-recht

Poruszające zdjęcie konia ze splątanymi nogami, rzuconego w kąt jak worek śmieci. Niniejsza reklama społeczna wskazuje, ze wciąż wiele zwierząt na świecie jest bardzo źle traktowane, bardzo często jak zwykła siła robocza lub surowiec mięsny.

Fundacja na rzecz zwierząt (TIR) ​​walczy o prawa, które będą je skutecznie chronić. Wskazuje się, że bardzo często wszelkie regulacje i decyzje są odkładane na przyszłość, zasłaniając się innymi potrzebami społecznymi i ekonomicznymi. Bardzo często oprawcy zwierząt unikają kar lub są one niewspółmierne do winy. Kampania na lata 2016-2018 już zdobyła wiele nagród i wyróżnień.

Cofnij

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.