Strona główna Styl życia Reklama społeczna która dociera do serca

Reklama społeczna która dociera do serca

1237
0
reklama społeczna
Poruszająca reklama społeczna na temat złego traktowania zwierząt

Przedstawiamy niesamowite przykłady reklamy społecznej, które ukazują prawdziwe i poruszające problemy w zakresie ochrony przyrody. Większość ludzi ma pełną świadomość ich istnienia, jednak pozostaje w pewnym znieczuleniu i odrętwieniu, często spowodowanym natłokiem zbyt wielu informacji. Często również trudno ludzi przekonać do realnych działań, bez silnego przekazu, również artystycznego.

Światowe organizacje społeczne starają się jednak współpracować z najlepszymi agencjami reklamowymi i tworzą na prawdę wzruszające i przejmujące reklamy społeczne. Poznajmy jedne z najważniejszych, które ukazały się w ostatnim czasie.

1Niektóre zwierzęta są traktowane jak śmieci

Źródło: http://www.ruflanz.ch/clients/tier-im-recht

Poruszające zdjęcie konia ze splątanymi nogami, rzuconego w kąt jak worek śmieci. Niniejsza reklama społeczna wskazuje, ze wciąż wiele zwierząt na świecie jest bardzo źle traktowane, bardzo często jak zwykła siła robocza lub surowiec mięsny.

Fundacja na rzecz zwierząt (TIR) ​​walczy o prawa, które będą je skutecznie chronić. Wskazuje się, że bardzo często wszelkie regulacje i decyzje są odkładane na przyszłość, zasłaniając się innymi potrzebami społecznymi i ekonomicznymi. Bardzo często oprawcy zwierząt unikają kar lub są one niewspółmierne do winy. Kampania na lata 2016-2018 już zdobyła wiele nagród i wyróżnień.

Cofnij
Poprzedni artykułNad morze zimą – Co trzeba zobaczyć
Następny artykułCo koniecznie trzeba zobaczyć w Zakopanem
Redakcja serwisu to grupa specjalistów z wielu dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z czytelnikami. Wśród nich znaleźć można psychologów, kosmetologów, dietetyków czy pracowników służby zdrowia. Często publikujemy również artykuły podmiotów zewnętrznych, których profesjonalizm nie budzi żadnych wątpliwości. Nasza redakcja zawsze stara się znaleźć najbardziej interesujące i ważne dla czytelników tematy. Mamy również nadzieję, że publikowane przez nas treści zawsze będą pomocne i inspirujące. Niezmiennie zależy nam najbardziej na satysfakcji i zadowoleniu naszych czytelników.

Dodaj swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.