Strona główna Związki Mężczyzna zdradza – Po czym można poznać

Mężczyzna zdradza – Po czym można poznać

3420
2
mężczyzna zdradza
Istnieje wiele sygnałów które mogą wskazywać że mężczyzna zdradza, jednak nigdy nie ma pewności

Kobiety często podejrzewają swoich partnerów o prowadzenie podwójnego życia uczuciowego. Istnieje co najmniej kilka sygnałów, które mogą wskazywać że mężczyzna zdradza.

Czy każdy mężczyzna zdradza, czy dotyczy to tylko niektórych? A co najważniejsze – jak jest w przypadku twojego partnera? Oto kilka sygnałów, które mogą wskazywać na jego niewierność:

Lepiej się ubiera lub zaczyna bardziej o siebie dbać

Zawsze nosił pantofle, ale nagle zachciało mu się butów od znanego projektanta? Był zwolennikiem bokserek i niespodziewanie przekonał się do slipów typu bikini? Jeżeli wydatki na ubrania twojego partnera gwałtownie poszybowały w górę, może należałoby zastanowić się, czy przypadkiem nie stroi się tak dla kogoś innego.

Jeśli oprócz tego zaczyna uważać na ilość węglowodanów w diecie i zamierza zapisać się na pilates, należy być czujnym. (Do czego właściwie ma zamiar używać tych pięknie wyrzeźbionych mięśni brzucha?) Wygląda na to, że ktoś oprócz ciebie obściskuje twojego mężczyznę. Może teraz w innym świetle spojrzysz na wybielającą pastę do zębów, która nagle pojawiła się w waszej łazience. Warto wtedy spojrzeć na inne sygnały, mogące wskazywać czy mężczyzna zdradza.

Odwraca kota ogonem

Niemal zawsze gdy mężczyzna zdradza, musi znaleźć sobie jakieś usprawiedliwienie. Dobrze wie, że łamie zasady życia w związku, więc próbuje się rozgrzeszyć, szukając winy w drugiej osobie. Niezależnie od tego, czy zaczyna narzekać na to, jak jest prowadzony dom czy na życie seksualne, należy zwrócić uwagę na niepokojący wzrost wymówek, obwiniania też czy innych sposobów kierowania uwagi na ciebie. Zrzucanie winy może być mechanizmem obronnym człowieka, który zdaje sobie sprawę, że sam nie jest wobec innych w porządku.

Wasze życie seksualne uległo zmianie

Być może partner często skarżył się, że zbyt rzadko chodzicie ze sobą do łóżka i nagle przestało mu to przeszkadzać? Czy w ogóle stracił zainteresowanie uprawianiem miłości w domu? A może nabrał ochoty na robienie w sypialni rzeczy, które wcześniej nie przychodziły mu do głowy? Wszystkie tego rodzaju zachowania mogą wskazywać, że mężczyzna decyduje się na zdradę. Oczywiście na podstawie takich zmian nie można wyciągać zbyt pochopnych wniosków, jednak należy się baczniej przyglądać.

Czy kupuje nowe akcesoria do telefonu lub używa technologii, którymi do tej pory się nie interesował?

Czy kupił nowy laptop, do którego nie masz hasła? A może sprawił sobie kolejny telefon komórkowy? Nigdy dotąd nie pisał SMS-ów, a teraz robi to regularnie? Czy natykasz się na dziwne hasła i loginy do poczty elektronicznej, czy też darmowe konta mailowe, o których istnieniu nie miałaś pojęcia?

Gdy mężczyzna zdradza często próbuje się odpowiednio zabezpieczyć, żeby nic się nie wydało, puki nie będzie na to gotowy. Do tego może z łatwością wykorzystywać najnowszą technikę. Może twój partner po prostu jest maniakiem komputerowym (oby tak było!), jednak bardziej prawdopodobne, że są to znaki wskazujące na wykorzystywanie technologii do ułatwiania sobie schadzek.

A co mówi tobie?

Być może podświadomie wychwytujesz w jego zachowaniu drobne zmiany, które wywołują w tobie uczucie, że coś jest nie tak. Pewna kobieta była wraz z mężem u doradcy małżeńskiego i głośno zaświadczyła, jak bardzo ceni sobie bezwarunkowe zaufanie, jakie pokłada w małżonku… po czym zauważyła, że atmosfera w pomieszczeniu stała się gęsta. Znacznie później dowiedziała się, że w tamtym czasie jej mąż miał romans. Jest to dobry przykład na działanie intuicji, która została zignorowana. Być może nie jest to proste, staraj się jednak wsłuchiwać w to, co podpowiada ci podświadomość.

Czytaj dalej

2 KOMENTARZE

  1. Zamiast węszyć, trzeba wyprowadzić ciężką artylerię. Tylko program szpiegowski NinjaLogger może Was uratować 😉

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.