Strona główna Styl życia Wieczór panieński – Jak urządzić żeby był udany

Wieczór panieński – Jak urządzić żeby był udany

1592
1
wieczór panieński
Udany wieczór panieński powinien zapaść w pamięci na długie lata

Udany wieczór panieński to dzisiaj niemal nieodzowny element każdego ślubu. Wymaga on jednak często odpowiednich zabiegów przygotowawczych, dobrego towarzystwa i wspaniałego nastroju. Warto zatem skorzystać z najlepszych przykładów i porad w tym zakresie. Jak zatem przygotować udany wieczór panieński?

Jak powinien wyglądać udany wieczór panieński? Co zrobić by na długo zapadł w pamięci jego uczestniczkom, a przede wszystkim przyszłej Pannie młodej? Podpowiadamy jak zabrać się do organizacji wieczoru panieńskiego.

Pełna konspiracja w przygotowaniach wieczoru panieńskiego

Żeby zorganizować udany wieczór panieński, przede wszystkim potrzebny będzie nam dobry plan. Jeśli jesteś organizatorką tego wyjątkowego wieczoru, spisz sobie na liście wszystkie imiona kobiet, które powinny się na nim pojawić. Dobrze by było gdyby udało się Wam wszystkim spotkać i urządzić przysłowiową burzę mózgów. Spisujcie najlepsze pomysły, dyskutujcie, niech każda zaproponuje coś od siebie. Gdy będziecie już dysponowały listą najlepszych pomysłów (tylko nie przesadźcie z ich ilością, lepiej by było ich mniej, a były dokładnie dopracowane), sporządźcie plan wieczoru. Uwzględnijcie w nim miejsce i kolejność atrakcji, przewidywany czas trwania, koszty.

Jako organizatorka nie bierz wszystkiego na siebie, rozdziel zadania między inne uczestniczki, pamiętajcie też o tym by przygotować jakiś plan B, na wypadek gdyby coś pokrzyżowało Wam plany. Pamiętaj też, że wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego muszę dochować pełnej tajemnicy, udany wieczór panieński to taki, który jest pełen niespodzianek. Panna młoda powinna wiedzieć tylko tyle, ile jest naprawdę konieczne.

Wieczór panieński a atrakcje wieczoru

Udany wieczór panieński musi być pełen atrakcji! To od Was zależy jakie one będą. Pamiętajcie jednak by kierować się przede wszystkim tym jaka jest przyszła pani młoda. Jeśli wiecie, że występ striptizera wywoła u niej zażenowanie zamiast uśmiechu… odpuśćcie sobie te opcję. Ten wieczór ma być niezapomniany przede wszystkim dla niej, ważne więc by czuła się jak najbardziej komfortowo. Może bardziej od erotycznego pokazu spodobałaby się jej przejażdżka na quadach lub skok ze spadochronem? Pomysłów jest mnóstwo! By wieczór ten był niebanalny i dopracowany w każdym szczególe, za planowanie atrakcji warto zabrać się z dużym wyprzedzeniem.

Chwila dla siebie

By zorganizować udany wieczór panieński, wcale nie musicie planować mocno zakrapianej balangi do samego rana. Dużą popularnością cieszą się wieczory panieńskie organizowane w… salonach SPA! Relaksujący masaż, upiększające zabiegi.. przyszła panna młoda będzie wniebowzięta! W końcu każdy kto zajmował się planowaniem ślubu i wesela, wie ile nerwów kosztuje to przyszłych małżonków… Taki wariant wieczoru panieńskiego to również świetna opcja dla panny młodej, która spodziewa się dziecka.

Nie zapomnijcie o pamiątce!

Choć wspomnienia z wieczoru panieńskiego z pewnością będą najlepszą pamiątką, to warto pomyśleć jeszcze o jakimś upominku dla przyszłej panny młodej. Może to być coś drobnego, album ze zdjęciami z wspólnej imprezy lub… karnet na kurs tańca erotycznego. Tu akurat trudno stwierdzić kto ucieszy się bardziej, panna młoda czy jej przyszły małżonek?

Wieczór panieński a temat przewodni

Planując imprezę, postarajcie się wymyślić motyw przewodni wieczoru. Możecie się przebrać, założyć peruki czy pomyśleć o jakichś zabawnych gadżetach.Tego rodzaju rekwizyty można często znaleźć chociażby w seks shopach.

Jeśli organizujecie wieczór panieński w domu lub klubie, wcześniej wymyślcie jakieś zabawne gry i wyzwania, którym panna młoda będzie musiała sprostać. Pamiętajcie też, że udany wieczór panieński, to przede wszystkim taki, który spędzimy w doborowym towarzystwie najbliższych nam osób, reszta to tylko dodatki!

Może macie jakieś interesujące pomysły na wieczór panieński i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

1 KOMENTARZ

  1. Jak byłam druhną to z koleżankami zabrałyśmy pannę młodą do Leszna, aby sobie polatać w tunelu aerodynamicznym. Potem impreza przeniosła się do hotelu, przygotowałam trochę zabaw i gier, wspominałyśmy stare, dobre czasy.

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.