Strona główna Styl życia Wlepki źródłem zabawy i taniej reklamy

Wlepki źródłem zabawy i taniej reklamy

1268
0
wlepki
Wlepki to doskonałe narzędzie reklamy, a także doskonała zabawa w kolekcjonowanie

Prawie każdy ma jakieś hobby. Jedną są bardziej dziwne, inne mniej. A jeszcze inne zupełnie normalne. Na tyle, że nie przykuwają niczyjej uwagi. Są tacy, którzy lubią sporty ekstremalne ale i tacy, co wolą zająć się zbieractwem. Co kolekcjonują? Na przykład wlepki.

Najprościej rzecz ujmując wlepki to po prostu naklejki. Stworzone z myślą o tym, by coś komuś przekazać. Na takiej wlepce zawarta jest najczęściej zaszyfrowana treść. Można je znaleźć wszędzie – bo nastała moda obklejania wlepkami wszystkiego, co popadnie. Na osiedlach aż roi się od wlepek na tablicach informacyjnych. Jedni wlepiają, bo chcą wynająć mieszkanie, inni, bo chcą po prostu przekazać jakąś treść. Czy to legalne działania?

Nikt nie zabroni naklejać

O ile wlepki nikogo nie obrażają. Oczywiście nie ma zgody na obklejanie takich miejsc jak przystanki autobusowe czy też tramwaje. Ale jeżeli naklei się ją w odpowiednim miejscu – na przykład na tablicy ogłoszeń, nikt nie ma prawa jej usunąć zanim nie straci ważności i nie grozi nam też za to żadna kara.

W jakim celu stosuje się wlepki

Jest to pewna forma reklamy. Otóż zamiast pisać ogłoszenie , możemy nadrukować naklejki.  Można wręczać je bezpośrednio do ręki zainteresowanej tematem osobie, albo przykleić na tablicy ogłoszeń. Jeżeli chcesz rozreklamować swoją działalność, wykonaj wlepkę, która będzie Twoją wizytówką. Takie niebanalne działania marketingowe przyciągają potencjalnego odbiorcę jak magnes. Więcej o tym jak reklamować swój biznes przeczytasz tutaj – KLIK.

Wlepki  dla kolekcjonera

Bo zbieramy różne rzeczy. Od znaczków, po pocztówki, broń, czy właśnie naklejki. Powstały całe serie, które można umieszczać w specjalnych klaserach lub zeszytach. Fani sportu kolekcjonują wlepki z nazwami drużyn piłkarskich. Dziewczęta wolą naklejki z księżniczkami.

Gdzie można zamówić wlepki

Jeżeli masz gotowy projekt, udaj się do drukarni. Jeśli natomiast szukasz inspiracji i pomysłu, skorzystaj z porad agencji marketingowej. Stwórzcie razem ciekawą wizytówkę, której nie powstydziłby się żaden artysta. A teraz wszystko zależy już tylko od Ciebie. Rozdawaj je, rozklejaj wszędzie, gdzie możesz to zrobić nie łamiąc tym sposobem prawa. Na pewno w ten sposób zwrócisz uwagę innych.

Czy dzięki wlepkom można zaistnieć

To ciekawsza forma niż nudne ulotki. Tak, dzięki wlepkom można zaistnieć. Przyjrzyjmy się przykładowi..Jeżeli zależy nam na rozreklamowaniu kampanii dla dzieci, udajmy się do jednego z przedszkoli czy klubów malucha. Zaaranżujmy ciekawe przedstawieni e- choćby kukiełkowe. Zadawajmy Dzieciom pytania, i pozwólmy na nie odpowiadać a w ramach nagrody za trafną odpowiedź wręczajmy dzieciom medale.

Czym one będą? Oczywiście naszymi wlepkami. Przyklejmy je na plecaczku, na kurteczce, gdziekolwiek tam, gdzie mamy pewność, że pozostaną na dłużej. Małych z pewnością pochwali się w domu zdobytym w przedszkolu medalem a mama – dumna – obejrzy go dokładnie i czego się z jego pomocą dowie? Że istniejemy, że mamy ciekawe produkty, fajne kampanie, że proponujemy coś dla mamy czy dziecka. To jest dopiero reklama – skuteczna. A wydawałoby się, że to tylko naklejka.

Każdy ma wlepki

Bo są wygodne. Bo można je wręczać zamiast wizytówek, albo w ramach „Autografu” od osoby pożytku publicznego. Można wkleić ją w książkę własnego autorstwa i nie dopisywać już nic więcej prócz imienia i nazwiska lub pseudonimu autorskiego. Wlepka to reklama i wygoda w jednym.

 

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

 

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.