Strona główna Związki Planujemy wesele latem – Na co zwrócić uwagę

Planujemy wesele latem – Na co zwrócić uwagę

816
0

Niezastąpione kwiaty decydują o wyjątkowości

Ogniste dalie, strelicja królewska, tygrysie lilie, a nawet róże wytrzymają wysokie temperatury. Innym dobrym rozwiązaniem jest zakup kwiatów z najbliższej okolicy. Kwiaty, które rosną o danej porze roku w Twoim otoczeniu, z większym prawdopodobieństwem przetrwają cały dzień w bukiecie. Warto te kwestie wziąć pod uwagę, gdy się planuje wesele w okresie przewidywalnych upałów.

Aspekt lokalizacji decyduje o klimacie

Wybór miejsca na wesele jest w omawianym procesie pierwszą i jedną z najważniejszych decyzji. W dużej mierze zdeterminuje on styl i motyw przewodni wesela. Do tego celu nadadzą się obiekty wszelkiego rodzaju: stodoła, wiejska chata, elegancka sala balowa czy dom rodzinny. Gdy planujemy wesele warto się zastanowić w jakim klimacie warto je urządzić.

Dodatkowe usługi 

Dodatkowe usługi weselne powinny być zawsze na wysokim poziomie. Pamiętaj, iż Ty oraz Twój partner będziecie musieli ściśle współpracować z ich dostawcami zarówno przed, jak i podczas wesela. Muszą to więc być osoby, którym zaufacie i z którymi doskonale się dogadacie na temat wszelkich szczegółów. Miej na uwadze fakt, iż fotograf będzie razem z Tobą brał udział w jednym z najważniejszych momentów Twojego życia. Najlepiej, żeby była to osoba, z którą możesz również z przyjemnością porozmawiać przy kawie!

Wybór sukni ma być przyjemnością

W niej wyjdziesz z kościoła, a później będziesz tańczyć całą noc, a wszystko zostanie uwiecznione na zdjęciach. Gdy planujemy wesele panna młoda powinna mieć jakieś własne wyobrażenie na temat własnego stroju, lecz zarazem pozostać otwartą na sugestie innych osób. Nigdy nie może być pewna, co okaże się dla niej najbardziej korzystne: może nagle odkryć, że jest jej do twarzy w tiulach, choć wcześniej była przywiązana do satyny. Po drugie, trzeba cieszyć się chwilą. Nie codziennie nie ma okazji przebierać się w strojne suknie ślubne! Trzeba czerpać zatem z owych chwil przyjemność, jednocześnie starając się uchwycić cechy, bez których nie wyobrażamy sobie swojego stroju na ten jedyny dzień w życiu.

O czym nie można zapomnieć

Planowanie wesela może być niezwykle absorbującym zajęciem. Ma swoje jasne i ciemne strony. Trzeba wybrać kwiaty, suknię, zawieszki na alkohol i wiele innych. Pomiędzy oświadczynami a momentem zawarcia związku małżeńskiego (a także następującą po tym momencie zabawą) rozgrywa się tak skomplikowany, jak ekscytujący proces przygotowań. Mamy nadzieję, że znaleźliście u kilka prostych i praktycznych porad, które pomogą Wam przez niego przebrnąć i w pełni cieszyć się wieńczącą wysiłki wielką chwilą.

P.S. Nie zapomnij dobrze rozplanować sobie zadań: od listy gości po grafik rzeczy do zrobienia.

Może macie jakieś interesujące rozwiązania, gdy planujemy wesele w okresie letnim i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

Cofnij

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.