Strona główna Związki Profil na portalu randkowym – Jak stworzyć atrakcyjny

Profil na portalu randkowym – Jak stworzyć atrakcyjny

2009
1
profil
Zawsze warto zadbać o wszystkie możliwe aspekty by stworzyć atrakcyjny profil na portalu randkowym

Wielu ludzi nie przywiązuje dostatecznej wagi swojego wizerunku w Internecie. Tymczasem atrakcyjny profil na portalu randkowym może być czynnikiem absolutnie kluczowym dla nawiązania pierwszego i cennego kontaktu. Warto bowiem pamiętać, że większość ludzi jest wzrokowcami, dlatego pierwsze wrażenie może okazać się kluczowe.

Coraz częściej korzystamy z portali randkowych. To naturalne, kiedy nie mamy czasu na znajomości realne, bądź zwyczajnie brakuje nam śmiałości, by rozpocząć kontakt z nową osobą, napotkaną w klubie czy gdziekolwiek indziej. Tutaj jest łatwiej. Siadamy przed komputerem i „przebieramy” w profilach ciekawych osób. Jednak aby ktoś odpowiedział na naszą zaczepkę, powinniśmy stworzyć możliwie atrakcyjny profil na portalu randkowym. Jak tego dokonać?

Jak zadbać o atrakcyjny profil na portalu randkowym?

Niewątpliwe atrakcyjny profil osobowy dobrze działa nie tylko na bywalców portali randkowych, ale także wielu innych serwisów, np. związanych z poszukiwaniem pracy. Niemniej jednak, chęć poznania nowych ludzi zwiększa nacisk na jego estetyczną i przyciągająca formę. O co zatem warto przede wszystkim zadbać?

Przede wszystkim wzbudzaj emocje

Atrakcyjny profil na portalu randkowym ZAWSZE wzbudza emocje. Na tego typu portalach można znaleźć naprawdę mnóstwo osób, które mają – z pozoru – podobne do naszych zainteresowania, cechują się podobnym charakterem i umiejętnościami. Jednak kiedy nawiążemy bliższą relację okazuje się zazwyczaj, że to tylko „fatamorgana”. Tak naprawdę nie łączy nas prawie nic i daliśmy się nabrać naszej bujnej wyobraźni, która zwykłe hasła opisywała samodzielnie przed naszymi oczekiwaniami. Dlatego właśnie tak ważne jest to, by wzbudzać emocje swoimi opisami.

Należy powiedzieć o sobie jak najwięcej, jak największą ilością słów. To nie musi być epopeja, w której wzniesiemy się na wyżyny pisarskiego kunsztu, ale wlejmy w ten opis tak wiele emocji, jak tylko się da. Wymalujmy słowem swoją osobę, piszmy o światopoglądach, o sprawach trudnych. Dodajmy też coś o swoich wadach – każdy je ma, a czasami okazują się być tak upierdliwe, że ta druga strona nie będzie potrafiła ich zaakceptować mimo dziesiątek naszych zalet. Stwórzmy nasz żywy obraz… Niech zadziała wyobraźnie tego, który siedzi po drugiej stronie monitora.

Nie mów, że jesteś zabawny, tylko pokaż, że taki jesteś

Oczywiście nie każdy może tą cechę wpisać w swoje randkowe CV. Są przecież osobnicy śmiertelnie poważni, których świat kocha równie bardzo jak tych, którzy zdecydowanie znają się na żartach. Pamiętaj jednak, że to nie słowa, a czyny są najważniejsze. Nie umieszczaj w profilu pustych informacji, zamiast wymieniać ciągiem jaki to Ty nie jesteś (np. zabawny) zaimponuj tej drugiej osobie jakimś żartem.

Pamiętaj, że nie każdy gustuje w czarnym humorze. Dlatego między innymi tak ważna jest Twoja otwartość, osoba zainteresowana profilem będzie potrafiła ocenić od razu, czy Twój rodzaj żartów trafia w jej gusta. Atrakcyjny profil na portalu randkowym powinien zawierać niebanalne oraz intrygujące stwierdzenia, jednak nie powinien przedstawiać klasycznego opisu siebie. Za wszelką cenę należy unikać szablonów i nudy.

Profil na portalu randkowym a galeria zdjęć

Jeżeli zależy Tobie na realnej znajomości, atrakcyjny profil na portalu randkowym utworzysz dodając galerię zdjęć. To profilowe, główne, będzie Twoim nawoływaczem. Rozmówcy lubią wiedzieć z kim mają do czynienia – Ty również. Dlatego właśnie najlepiej na samym początku wymienić się zdjęciami – co umożliwia portal randkowy.

Nie dobrze, gdy wyobraźnia płata nam figle, bo później oczekiwania co do drugiej osoby mijają się z jej możliwościami. Im więcej dodasz zdjęć, tym lepiej. Zauważysz, że oglądalność Twojego profilu wzrośnie i liczba zaczepek także się zmieni. Nie zawsze wygląd zewnętrzny jest wyznacznikiem rozwoju dalszej znajomości, jednak prawda jest taka, że nie tylko mężczyźni są wzrokowcami.

Jeżeli nasz wizerunek nie przestraszy drugiej osoby, jest szansa na to, że podbijemy Jego serce. Najlepiej więc wybierać zdjęcia jak najbardziej aktualne, wyraźne i pokazujące naszą osobowość.  Jego jakość musi być naprawdę dobra, bo stanie się ono wizytówką naszego profilu.

Nutka tajemniczości nie zaszkodzi

Tworząc atrakcyjny profil na portalu randkowym musimy też pamiętać o tym, by nie okrywać od razu wszystkich kart. Nutka tajemniczości zaciekawi drugą osobę i będzie powodem do zadawania pytań. Tak właśnie może się narodzić całkiem miły dialog, który sprawi, że będziecie chcieli spotkać się w supermarkecie i przedyskutować wszystko to, o czym nie zdążyliście porozmawiać poprzez portal.

Oczywiście Twój profil powinien mówić o Tobie jak najwięcej, ale nie wszystko. Zasiej ziarenko, ale pozwól my wykiełkować dopiero w trakcie kontaktu z tą drugą osobą. Nie warto również rozwodzić się zbytnio na temat sytuacji majątkowej. Bo chociaż dobrze jest ufać ludziom, to jednak w globalnej sieci możemy spotkać wielu oszustów internetowych, którzy tylko czekają na samotnych bogaczy, by zawrócić im w głowie i zabrać majątek a później już nigdy się nie pokazać.

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie by stworzyć atrakcyjny profil na portalu randkowym i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

1 KOMENTARZ

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.