Strona główna Związki Co robić, żeby przyciągać mężczyzn

Co robić, żeby przyciągać mężczyzn

2689
1
Każda kobieta może przyciągać mężczyzn

Wiele kobiet zastanawia się co mogą zrobić, by przyciągać mężczyzn do siebie. Ludzie charakteryzują się różnorodnością kształtów i rozmiarów. Całe szczęście, wszystkie one mają swoich amatorów. Co zatem można zrobić dla zwrócenia na siebie większej uwagi, jednocześnie nie stając się śmieszną?

Wiele kobiet stara się przyciągać mężczyzn, by czuć się bardziej atrakcyjnie. Inne natomiast działają w desperacji, mając dość życia singla. Warto nauczyć się tej sztuki, by cieszyć się większym zainteresowaniem u unikać śmieszności.

Jak przyciągać mężczyzn?

W teorii oznacza to, że gdzieś tam istnieje ktoś, kto zainteresuje się tobą, niezależnie od tego, kim jesteś. Jeśli jednak nie masz ochoty czekać w nieskończoność na tego jedynego, istnieje kilka sztuczek, których możesz użyć, aby skuteczniej przyciągać męskie spojrzenia:

Bądź pewna siebie

Pewność siebie prezentuje się atrakcyjnie u każdego. Jeśli nie wierzysz, że możesz być warta męskiego zainteresowania – nie będziesz. Typ mężczyzny, za którym się rozglądasz, poszukuje kobiety samodzielnej i świadomej własnej wartości. Bądź zatem pewna siebie, ale nigdy nie arogancka.

Krocz dumnie

Jest to związane z pewnością siebie. Powinnaś iść wyprostowana i świadoma swego celu. Noś głowę wysoko i miej ciągle na uwadze zamierzony efekt. Twoje zdecydowanie będzie widoczne w sposobie poruszania się i na pewno będziesz przyciągać wzrok mężczyzn.

Zadbaj o czas dla siebie

Większość mężczyzn nie ma czasu ani energii dla klejących się do nich kobiet, które chcą być z nimi 24 godziny na dobę. Posiadając własną pracę, zainteresowania i przyjaciół, stajesz się bardziej godna uwagi. Ponadto oznacza to, iż będziesz mieć więcej tematów do rozmowy. Aktywne kobiety zwykle cieszą się znacznie większym zainteresowaniem kobiet.

Poświęć trochę uwagi swojemu wizerunkowi

Na atrakcyjność nie składa się wyłącznie wygląd zewnętrzny. Jednakowoż ma on kolosalny wpływ na pierwsze wrażenie. Nie musisz być zjawiskowo piękna ani szczupła jak modelka. Twoje podstawowe zadanie to uwypuklić atuty, które posiadasz. Nie oznacza to, że musisz od razu zakładać szpilki czy push-up. Noś jednak ubrania i buty, które dobrze na tobie leżą, są czyste, w dobrym stanie i podkreślają zalety twojej figury.

Odwiedzaj miejsca, w których przebywają mężczyźni

Raczej trudno przyciągać mężczyzn z kanapy w dużym pokoju. Musisz wyjść z domu i być towarzyska. Bar nie jest najlepszym miejscem, aby zostać zauważoną, ze względu na tłumy, głośną muzykę oraz dużą konkurencję. W zamian za to wybierz się do księgarni, muzeum, parku czy na boisko. Wyjdź razem z przyjaciółmi lub sama ? to nie ma znaczenia. Po prostu wyjdź do ludzi!

Bądź przyjacielska i flirtuj

Kiedy wychodzisz gdzieś razem z koleżankami, samotny mężczyzna może czuć się onieśmielony. Musisz dać mu do zrozumienia, iż może do ciebie bezpiecznie podejść. Zadziała tu szczery, przyjazny uśmiech. Uśmiechnięta buzia i niewinny flirt wystarczą, by zasygnalizować, że jesteś chętna do zawarcia bliższej znajomości.

Co najważniejsze, samoświadomość i rozpoznanie własnych potrzeb to cechy kluczowe, by wydawać się atrakcyjną w oczach mężczyzn. Twoja pewność siebie sprawi, że będą się zlatywać jak pszczoły do miodu. Poświęć trochę czasu i wysiłku, by podkreślić zalety, którymi dysponujesz, a twoje pragnienie, by kusić męskie oko, niebawem się spełni.

Dodatkowe wskazówki na temat wzajemnego przyciągania

Istnieją mężczyźni, których pociągają kobiety nieposiadające żadnej z wymienionych wyżej cech. Polują oni na kobiety słabe, które wydają się łatwymi kandydatkami na ofiarę. Uważaj na facetów, którzy interesują się tobą, ponieważ postrzegają cię jako osobę zależną lub niepewną. Związki damsko-męskie są już i tak wystarczająco skomplikowaną materią, nawet bez sytuacji, gdy jedno z partnerów próbuje przejąć kontrolę nad drugim.

Zastosuj maksymalną ilość powyższych wskazówek i zacznij przyciągać mężczyzn już od dzisiaj. Ciesz się życiem i pozwól innym cieszyć się Tobą.

1 KOMENTARZ

  1. Czarujący uśmiech i oczywiście świetna fryzura. Polecam Wam dziewczyny świetnego stylistę Edwarda z salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Niesamowicie twórczy i pomysłowy fryzjer z fantazję, potrafiący zrobić z włosów prawdziwe dzieło sztuki.

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.