Strona główna Związki Podobasz się facetowi – Jak to rozpoznać

Podobasz się facetowi – Jak to rozpoznać

14372
6
PODZIEL SIĘ

A może zależy mu na Tobie na tyle, że przezwycięży swoją nieśmiałość i umówi się z Tobą?

Jeżeli mężczyzna zaprasza Cię na randkę, tym samym potwierdza swoje wcześniejsze zainteresowanie. Jeśli dodatkowo stara się wszystko dokładnie zaplanować, nie szczędząc sił ani środków, traktuje Cię z szacunkiem i zabawia, istnieją spore szanse na ciąg dalszy. Możesz podtrzymać obiecujące stosunki poprzez:

 • docenianie jego inicjatywy,
 • sprawianie, by czuł się swobodnie w Twoim towarzystwie,
 • okazywanie zadowolenia oraz podtrzymywanie żywej konwersacji, która pozostawi w jego umyśle oraz sercu wrażenie przyjemnie spędzonego czasu.

Jeżeli podobasz się facetowi niewątpliwie będzie on dążył również do kolejnego spotkania. Warto wtedy nie wyrażać nadmiernego zachwytu i chęci, nawet gdy rzeczywiste uczucia będą inne.

Jego uczucie jest na tyle silne, że myśli o trwałym związku

Zdarza się, że mężczyzna interesuje się Tobą, zaprasza Cię na kilka randek, lecz ostatecznie zaprzestaje dalszych starań. Jeżeli jego uczucia czy pożądanie nie są wystarczająco mocne lub intensywne, może on prędko zniknąć z Twojego życia. Wiarygodne zwiastuny trwałego zaangażowania to:

 • rozmowy o wspólnej przyszłości,
 • chwalenie się Tobą przed kolegami,
 • przedstawianie swojej rodzinie,
 • codzienne, niewymuszone podtrzymywanie kontaktu,
 • respektowanie Twoich potrzeb w zakresie fizycznej bliskości,
 • otwieranie się przed Tobą i odkrywanie swoich szczerych intencji.

Jego uczucie jest na tyle silne, że myśli o Tobie jako o tej jedynej, na zawsze

Najczęściej po kilku randkach nie możesz mieć pewności, z kim przyjdzie ci jeszcze rywalizować. Zadaj sobie dwa pytania:

 1. Czy podobasz się facetowi i jesteś w tym momencie dla niego najważniejszą kobietą w życiu?
 2. Czy kocha Cię on bardziej niż jakąkolwiek, którą znał wcześniej?

Odpowiedzi na owe należy zapewne szukać w przyszłości, gdy na dobre zacznie działać między wami naturalna chemia i wytworzy się prawdziwa więź.

Wnioski

Mężczyźni pozostawiają wiele wskazówek dotyczących potencjalnego romansu. Tobie pozostaje jedynie ich wyłapanie oraz właściwa interpretacja (lecz nie nadinterpretacja!). Powyższe porady powinny ułatwić Ci zrozumienie męskich zachowań oraz wybadanie, czy podobasz się facetowi. Pamiętaj, iż rzetelna ocena zaangażowania mężczyzny to przydatna umiejętność, jeżeli chcesz się z kimś umówić, a w dłuższej perspektywie zbudować trwały i szczęśliwy związek.

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

Cofnij

1
2
3
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułW jaki sposób dziecko zachęcić do współpracy
Następny artykułJak ułatwić oddychanie małemu dziecku gdy jest chore
Redakcja serwisu to grupa specjalistów z wielu dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą z czytelnikami. Wśród nich znaleźć można psychologów, kosmetologów, dietetyków czy pracowników służby zdrowia. Często publikujemy również artykuły podmiotów zewnętrznych, których profesjonalizm nie budzi żadnych wątpliwości. Nasza redakcja zawsze stara się znaleźć najbardziej interesujące i ważne dla czytelników tematy. Mamy również nadzieję, że publikowane przez nas treści zawsze będą pomocne i inspirujące. Niezmiennie zależy nam najbardziej na satysfakcji i zadowoleniu naszych czytelników.

6 KOMENTARZE

Dodaj swój komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.