Strona główna Związki Gdzie szukać fajnej dziewczyny

Gdzie szukać fajnej dziewczyny

1498
0
dziewczyny
Warto się trochę natrudzić by znaleźć fajną dziewczynę

Nie tylko dziewczyny mają problem z poznaniem odpowiedniego dla siebie chłopaka. Coraz więcej mężczyzn zamyka się w swoim środowisku i również ma trudności z zawarciem nowych znajomości. Gdzie zatem w pierwszej kolejności warto zacząć szukać fajnej dziewczyny. Warto przede wszystkim zacząć od sprawdzonych sposobów.

Samotność bardzo często boli, i nawet jeśli wydaje się nam, że bycie singlem ma wyłącznie zalety – bo można się wyszaleć i za nikogo nie trzeba odpowiadać – to przychodzi czas, kiedy chciałoby się usiąść z kimś na kanapie, obejrzeć ciekawy film i po prostu pogadać czy się przytulić. Dlatego każdy z nas w końcu decyduje się na wielkie poszukiwania swojej drugiej połówki. Czasami jednak jest to droga wyboista i nie łatwa, gdzie można szukać fajnej dziewczyny, nawet po rozstaniu z długoletnim partnerem?

Dyskoteki, puby, kluby

Młode dziewczyny, lubiące dobrą zabawę – często również zakrapianą alkoholem – spotkać można na wszelkiego rodzaju imprezach masowych. Dyskoteki, puby, zamknięte kluby dla tak zwanej elity. Wprawdzie taka typowa dyskoteka kojarzy się nam zazwyczaj wyłącznie z nastolatkami, którzy bezprawnie piją piwo, jedno po drugim, jednak w większych miastach można znaleźć kluby, do których wejść mogą wyłącznie osoby, które ukończyły określony wiek.

W takich klubach panuje pełna kultura i można tam spotkać naprawdę fajne dziewczyny. Jeżeli któraś z nich wpadnie tobie w oko, po prostu do niej podejdź, dosiądź się i zacznij rozmowę. Może uda się ją zaprosić na randkę. Warto wówczas jednak pamiętać czego unikać podczas pierwszego spotkania.

Należysz do tych bardziej nieśmiałych osób? Możesz szukać na przykład w Internecie.

Portale randkowe

To miejsce, w którym można znaleźć naprawdę fajne dziewczyny. Każdy nieśmiały chłopak będzie miał okazję zagadać i dowiedzieć się o tej wybranej czegoś więcej. Profil na portalu randkowym jest okazją do stworzenia monologu opisującego dokładnie poszczególne osoby. Wystarczy dodać tylko kilka zdjęć w dobrej jakości i odpowiedzieć ciekawie na podstawowe pytania.

Niektóre portale randkowe dają możliwość wypełnienia specjalnego testu, dzięki któremu można się dopasować. Jest to tak zwany test zgodności. Nie trzeba wtedy przeglądać setek tysięcy ofert po to, by stwierdzić, że zainteresowania twoje i danej dziewczyny się pokrywają. Test automatycznie odrzuci kobiety, które nie wpisują się w twoje gusta. Następnie będziesz mógł już samodzielnie wybrać dziewczyny, wśród których wynik testu zgodności był najbardziej zbliżony do twojego.

Aby móc w pełni korzystać z portalu randkowego ty również powinieneś założyć swój profil. Zadbaj o to, by odpowiedzieć ciekawie na wszystkie podstawowe pytania oraz dodać aktualne i wyraźne zdjęcia. Weź pod uwagę to, że im bardziej atrakcyjny będzie twój profil tym większa szansa na to, że dziewczyny odpowiedzą na wysłaną przez ciebie wiadomość.

Fora internetowe i grupy dyskusyjne

Wprawdzie nie od dziś wiadomo, że najbardziej liczy się pierwsze wrażenie i gdy chcemy poznać kogoś z kim spędzimy resztę życia skupiamy się na poszukiwaniu kogoś, kogo możemy wcześniej zobaczyć. Na portalach randkowych mamy taką możliwość. Zaznaczając opcję „tylko ze zdjęciem” system automatycznie odrzuca profile osób, które nie spełniają naszych wymagań.

Na czatach, czy grupach dyskusyjnych jest inaczej. Tutaj nie mamy żadnego zarysu danej osoby, nie wiemy nic o jej charakterze, o tym co lubi. Poznajemy się jednak pisząc do siebie i wymieniając się poglądami. Jeżeli nie chcesz by wyobraźnia płatała tobie figle, zwyczajnie poproś o zdjęcie wybranej osoby, jeżeli się nie rozczarujesz istnieje szansa, że nawiążecie bliższą znajomość, skoro już wcześniej rozpoczęliście ciekawą rozmowę.

Czaty to bardzo popularne miejsce randek. Można tam spotkać przeróżne pokoje, począwszy od tych nastawionych typowo na poznanie jakiejś osoby po takie, które określa się jako tematyczne, lub też pokoje podzielone na województwa, dzięki którym można poznać kogoś z najbliższej okolicy.

Kółka zainteresowań

Doskonałym miejscem na poznanie fajnej dziewczyny jest również kółko zainteresowań – dodatkowe zajęcia na które uczęszczając wyłącznie osoby, które są zainteresowane danym tematem – na przykład zajęcia taneczne, kółko szachowe, itp.

Warto również zajrzeć do klubów sportowych, takich jak siłownie czy pływalnie. Można tam w łatwy sposób rozpocząć znajomość poprzez zadawanie pytań i prośby o pomoc w odnalezieniu się w nowym miejscu. Warto jednak pamiętać o pewnych sprawdzonych zasadach prowadzenia takiej rozmowy, które pozwolą uniknąć niezręcznych sytuacji.

Jak widać istnieje wiele sposobności, by poznać jakąś dziewczynę, jednak wszystko zależy od nas samych. Jeżeli nie będziemy podejmować prób na pewno nic samo się nie wydarzy.

 

Może macie jakieś interesujące rozwiązanie tego problemu i chcielibyście się nim podzielić? Chętnie zobaczymy Wasze sugestie poniżej w polu komentarzy. Serdecznie zapraszamy do dyskusji!

 

Dodaj swój komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.